Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le? Bővebben lent.

Hogyan fogyjak le? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
a családom már egész régóra rossz anyagi helyzetben van, így nem tehetjük meg (apum szerint), hogy minden nap friss zöldség vagy hal legyen külön az asztalon nekem (most csak hasamracsaptam és mondtam valamit). rosszindulatot is felfedezek bennük, mintha csakazértis a 120tojásos tésztával csinálná a porkoltet. sokszor próbáltam szemezgetni dolgokat az itthoni kosztból, fogytam is sokszor 15-20 kilót, de vissza is jött, egészségtelen, tervezetlen, koplalós diéta volt. leálltam a cukorról, a kenyérről, a teákról, a cukros üdítőkről. úgy gondolom, a jojo miatt már nem tartanak elég erősnek az egészhez, kinevetnek amikor azt mondom, hogy nem kérek ebből vagy abból. mit csináljak? mit egyek? mit ne egyek? hogyan tudnám felhasználni a mindennapi, nem fogyókúrás kajákat? 165 centihez 80 kg vagyok.
2009. júl. 14. 20:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én úgy csinálom, hogy mindenből csak a felét eszem meg. És ha pl. pörkölt van nokedlivel, akkor a húst eszem savanyúsággal. A levest tészta nélkül eszem. Nem eszek kenyeret egyáltalán, sem cukrot, sütit és társait. Sima vizet iszok. Ha főzelék van, akkor azt nem rántással sűritem, hanem magával a leturmixolt zöldséggel. És pl. sovány tejet, sovány tejfölt veszek.

Ilyesmik. Ja. És minden nap futok 40-60 percet és hetente 3-szor DVD-re tornázok itthon.

2009. júl. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ezt a 40-60 perc futást hogy kezdted? gondolom nem nyomtál le elsőre egy órát. mennyi idő alatt jutotál el oda, hogy tudsz kocogni ennyit? nekem mindig le kell lassítanom. egyébként koszi eddig!
2009. júl. 14. 21:19
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne gondolj semmi drasztikus dologra,csak arra,hogy változtass az étrendeden.Ki nem sz@rja le,ha pörkölt van?Egyél belőle,de csak egy fél merőkanálnyit és utána mozogd le vagy ilyenek.

Sokat számít ám a mozgás is.Nem az a lényeg,hogy 60 percet fucc vagy 10et hanem az hogy az a futás rendszeres legyen.

és ne foglalkozz a családod véleményével,meg azzal h kiröhögbnek,meg h nem tartanak elég erősnek,mert ha eccer tuttál 10-15 kg leadni,akkor most is sikerülni fog.

ha pedig leattad akkor csak arra kell figyelned h tartsd be azt a napirendet amit addig csináltál és nem fogsz visszahízni,

2009. júl. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
És kenyér helyett mit esztek? Mert én minden nap abból csinálok szendvicset, kétszer is.
2009. júl. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ez nem a családra vonatkozik, csak rám, a többiek esznek "rendesen". olyankor semmit.
2009. júl. 14. 21:58
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is tornázok heti 3x, de csak hei 4x futok, nem minden nap. Én 10 perccel kezdtem, ma már simán futok minden nap megállásnélkül 40 percet. És fogytam tőle.

Kezdd 10 perccel, lassan fuss és folyamatos legyen.

Ez nagyon jót tesz.

Igaza van az előttem szólónak, egyél mi9ndenből kevesebbet. Én sem diétázom, de nem ezsem nagy adagokat. Mindetnt eszek amit épp elém tesznek.

2009. júl. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Nálam a tuti módszer, ha 3x eszek egy nap ugyanazt, mint a többiek, csak sokkal kevesebbet, és próbálom mellőzni a kenyeret, vagyis ha főtt ételt eszek akkor egyáltalán nem eszem kenyeret ha szendvicset,akkor minimális mennyiséget. Mindenhova gyalog jártam/ járok, és csak utána kezdem erős edzésekbe amikor már kb 3om hónapja gyalogoltam a munkahelyemre (45perc egyirányba), és 12 kilót fogytam.Fontos ,hogy mindennap mozogj, legalább egy keveset. Előtte nem is tudom, hogy hogy kiviteleztem volna 100kilósan mindezt...Szóval szerintem a lényeg a rendszeres és változatos étkezés (ha teheted). Időben kell reggelizni, a vacsora pedig legkésőbb este fél hatkor legyen. Hat után én már egy falatot sem eszem, legyen előttem bármi is (berakom a hűtőbe, és másnap reggel megeszem). 9hónap alatt 34 kilót fogytam így. Augusztusban lesz egy éve, hogy életmódot váltottam, azóta tartom a súlyom, csak ez tudom ajánlani, nekem bevált. Sok sikert az új életedhez!
2009. júl. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!