Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy fogyjak?...

Mit csináljak, hogy fogyjak? Sikerülhet? További infó lent!

Figyelt kérdés

Először is 13éves 170cm magas és 72kg testsúlyú lány vagyok. Már elkezdtem sportolni is. Minden reggel viszem a kutyámat 30percre sétálni és utána még futok 30percet a patakparton. Szeretnék lefogyni szeptemberre, mielőtt megkezdődne az iskola. Szerintetek sikerülhet? Mit tegyek még a tartós és HATÉKONY fogyás érdekében?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2012. júl. 22. 19:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
kis adag kaja, főleg vacsorára egyél keveset. Szerintem nap közben is mozoghatnál a kutyával.
2012. júl. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
táplálkozz egészségesen és mozogj sokat! ilyenkor nyáron úgyis több a szabadidőd amikor mozogni tudsz:))
2012. júl. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a fél óra futás nagyon jól hangzik.. nehéz elhinni, hogy ilyen sokat futsz, de ha igen, akkor gratulálok. a sétát is nagyon jól teszed, mehetsz többször is, ha elszánt vagy.. orvossal konzultálj mindenképp, hogy nehogy bután étkezzél, vagy olvass utána rendesen. nem a kis adag kaja és a koplalás a megoldás, mert az egészségtelen, nem szabad éhezni.. ha ügyes vagy heti max 0,5-1 kg-ot szabad fogyni.
2012. júl. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Olvasd el a Sárga kapszula c. könyvet, mondhatni "alaptankönyv" a témában és ráadásul teljesen legálisan ingyenesen letölthető.
2012. júl. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az eddigi válaszaitokat! Ki is próbálom őket! :)
2012. júl. 22. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!