Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 15 éves vagyok és 152cm,51kg....

15 éves vagyok és 152cm,51kg. Szeretnék lemenni 45re szeptemberig. Ha mindennap kocogok félórát, aztán meg bejön 50guggolás és 30fekvőtámasz, mellete inkább zöldséget és gyümit eszem így sikerülne?

Figyelt kérdés
Eddig édesség mániás voltam, de mostanra felhagytam vele, le is ment 2kg.

2012. júl. 26. 10:36
 1/9 anonim válasza:
100%
Nem vagyok nagy szakértő, csak a saját példámat tudom elmesélni neked. Én is felhagytam az édességgel (teljesen) és heti kétszer edzem csupán. Még így is látványos az eredmény, kilókat sosem mértem, de centik olvadnak rendesen. Ha te naponta szánsz időt a mozgásra és ilyen radikálisan megváltoztatod az étkezésed, garantált az eredmény! Igaz, a kilókban nem vagyok biztos, hiszen, ha izmot építesz, nem biztos, hogy fogsz fogyni, de csinosabb leszel.
2012. júl. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
ésszerűbben egyél, mert ha elkezdesz rendesen enni, visszahízod a dupláját.
2012. júl. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi az hogy rendesen enni??!!Igenis RENDESEN kell enni,ami szamomra kiegyensulyozott etrendet takar.A tiltas mindig rossz.Ez nem azt jelenti,hogy teljesen le kell mondani az edessegröl,viszont neha belefer.De csak különleges alkalmakkor.Föleg ha valaki RENDSZERESEN ÖRÖMMEL sportol.Ez lehet barmi.Valaki kocogni szeret,nekem ez nem jön be, helyette pl.bicajozomom.Ugyanolyan hatasos,csak ugye izle dolga.Mert ha valamit nem szeretsz es kenyszerböl csinalsz,azt mindig halogatni fogod.Szerintem igy tuti,hogy sikerül leadnod,de azert arra is vigyazz,ha mozogsz,tul keveset se egyel.Zöldeg es gyümölcs szuper,de ne csak az.Egyel feherjeket(feher hust,halat,tejtermeket),szenhidratokat(teljes kiörlesü gabonafeleket,müzlit stb),sok folyadekot(elsösorban vizet,cukrozatlan gyogyteat).Sok sikert!
2012. júl. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%

Zöldség az ok. A gyümölcsöt ne nagyon edd, max reggeli órákban 1-2-t, mert a benne lévő gyümölcs cukor is hízlalhat ha sokat eszel belőle. Inkább sovány húsokat(hal, szárnyashús, marhahús) érdemes enni rizzsel.

Kocogás az jó, de elvileg a 35-ik perc után indul be a zsírégetés. kb 1,5-2g/testsúlykilogramm fehérje és 3g/tskg szénhidrát /nap elosztva 5-6 étkezésre(utolsó étkezésre semmi rizs, csak hús+zöldség). Az a gond, ha éhezteted magad egy darabig, azzal csak rontasz a helyzeteden, mert amint visszatérsz a fogyókúra előtti kajálásra visszajönnek a felesleges kilók. Plusz éhezéseel csak izmot bontasz(tapasztalat, fogytam 20kg-ot és egy csomó felesleg megmaradt még anno, és hamar feljön a súly is ilyenkor).

2012. júl. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
napi 3-5 liter vizet igyál meg
2012. júl. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem futás, heti 3-4-szer 30-40 perc+1300-1400 kalória bevitel. Tejtermékek, tojás, gyümölcsök, zöldségek, néha kis édesség. A kalóriaösszeget vettem figyelembe.

Heti 0,5-1 kilót fogytam.

167cm/55kg-ról 53-ra 1 hónap alatt. De azóta sem híztam vissza.

30N

2012. júl. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Nagyon fontos tud lenni hogy mikor eszel , pl : 6 óra után nem tanácsos ha fogyni akarsz ! És ha pedig szereted az édességet csináld úgy mint a kungfu pandában , az legyen a jutalom pl : minden napi 40 perc futás után jutalmazd magad egy sor csokoládéval ( de többel ne ) ! Hasizmozni kell sokat attól lemegy a hasad és sokat kell nyújtani magad pl felkapaszkodsz egy bordásfalra vagy ha nem akkor egy faágra és csak 10 percet lógsz és ezáltal megnúlsz és eloszlódik a zsír ! Annyit egyél amennyival jóllaksz és tudnál még enni de nem vagy dugid ! Sok sikert:)
2012. aug. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Az előző válaszolónak: SZABAD enni este 6 után. Azon van a hangsúly, hogy lefekvés előtt 1-2 órával már NE egyél semmit. Pl ha 8kor mész aludni, akkor 6 után már tényleg ne egyél, de ha csak 10kor bújsz ágyba, akkor még 8-kor ehetsz. De a vacsora ne a leghizlalóbb étel legyen, valami könnyűt egyél. Csokival ne jutalmazd magad, mert rászoksz, és mindig eszel, és nem fog lemenni semmi se. Tapasztalatból mondom, 5 hónapig bicikliztem, de nem figyeltem a kajára, rengeteg édességet ettem. Hiába bicikliztem napi 1 órát, semmi sem ment le. Max heti 1x egy darab kocka csokit megehetsz, de inkább ne, saját tapasztalatból mondom,én nem tudok mértéket tartani... :D így rá se nézek a csokira.


Helyi zsírégetés nincs. Ha csinálsz felüléseket, lesz hasizmod, de attól nem fog eltűnni a zsírréteg a hasadról. Az csak megfelelő mozgással és étrenddel fog eltűnni.


17/L

2012. aug. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Igazad van. Viszont egy valamiben nincs. Az nem igaz hogy nem ehetsz édességet ! Annyi édességet ehetne amennyit akar csak ahoz annyit is kell mozogni ! Tehát : az a lényeg hogy nem szabad magadtól drasztikusan megvonni az édességet vagy kaját, csak mozogni, edzeni kell mellette ! Fokozatosan egyre kevesebbet egyél mindíg , és majd meglátsd meg fogod szokni hogy kevesebbet eszel. és később mikor a hasad megszokta a kevesebb ételt már nem is fogod annyira kívánni ! Különben abban sincs igazad hogy a hasizmozástól nem megy le a zsír a hasáról ! De figyelj ha nem akarod akkor ne hidd el én csak tanácsot adok !
2012. okt. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!