Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Bíztatnátok kicsit? Eddig...

Bíztatnátok kicsit? Eddig 8kilót sikerült fogynom!

Figyelt kérdés
Még 35-öt szeretnék! vajon sikerülni fog elérnem az álomsúlyt? Ami 60kg! ( na azt hiszem így már mindenki ki tudja honnan indultam) :D Néha olyan nehéz! :S
2009. júl. 17. 21:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Gratula!! :) Mióta csinálod, és milyen módszerrel? Hátha nekem is lesz erőm elkezdeni...:)
2009. júl. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
93%

Szia!

Biztos hogy sikerülni fog, én 95voltam most 75 fél év alatt sikerült. Akaraterő látom van ,csak nyugodtan folytasd,egézségedre közben figyelj azért!

És grat. az eddig elértekhez is!:) További sok sikert

2009. júl. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Sziasztok! :) Köszi szépen!

Június 25-től csinálom, először úgy kezdtem hogy 3 óra után nem ettem semmit! Aztán idővel rájöttem hogy ez hülyeség. Reggelire nyugodt szívvel eszem pizzát, kiflit kenyeret stb. A nap folyamán úgyis lemozgom! Ebédre ami nálam kb 1-2 órakor van azt eszek amit anyu csinál. Csak kevesebbet. Pl: rántott húst, paradicsomos káposztát stb... /De kenyér nélkül mindent/. Először fura volt de megszoktam. Vacsira salátát, gyümölcsöt eszek. De 6 óra után már csak vizet iszom! A coláról nem tudtam lemondani, de abból is csak zérót iszom!

Naponta fél óra aerobic! Ennyi...

2009. júl. 17. 22:11
 4/12 anonim ***** válasza:
23%
Hajrá, Macika! Csak így tovább! Abba ne hagyd! Sikerült egy kicsit bíztatnom?
2009. júl. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%
Hajrá
2009. júl. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Hajrá, tök ügyes voltál eddig, csak így tovább :)
2009. júl. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szép az elért eredményed, gratulálok.

Ha gondolod, regisztrálj a hoxa.hu-n. Itt folyamatos biztatást, támogatást kaphatsz, és ötleteket is a fogyáshoz. Ezek mellett jó a közösség és mindenki imádnivaló. A mérlegelőben pedig folyamatosan nyomonkövetheted a súlyodat.

2009. júl. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg ügyes vagy, csak gratulálni tudok hozzá!további kitartás! és én is azt tudom tanácsolni,h ha eszel is szénhidrátos kaját,akkor abból is csak mértékkel,illetve ,h ha esetleg úgy érzed,h éhes vagy, igyál meg egy pohár vizet,lehet csak szomjas vagy. és ez nálam tényleg bejött egy párszor már!
2009. júl. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
22:34-nek, köszi szépen, hogy írtál, de legközelebb ha megkérhetnélek inkább felejtsd el az ilyen oldalakat, ha semmi hasznost nem tudsz írni. Hogy jössz te ahhoz, hogy akármilyen megjegyzést is tegyél rám? Szánalmas vagy. Gondolom rá is lehet egy smást mondani, te sem lehetsz egy szépség! Honnan tudod hogy anno mi volt az oka hogy ennyire meghíztam? Ki vagy te egyáltalán hogy ilyeneket írsz? Ha most sovány vagy az nem jelenti azt,hogy te sosem leszel kövér, nem csak a zabálástól lehet ám hízni! Szerencsére én nem betegség miatt híztam meg hanem lelki taruma miatt. Inkább nézz magadba, te sem vagy ám tökéletes!
2009. júl. 18. 11:17
 10/12 A kérdező kommentje:
A többieknek pedig nagyon szépen köszönöm, kedvesek vagytok! :) Nagyon jól esik hogy így bíztattok! Aki pedig hasonló helyzetben van sok szerencsét kívánok! :)
2009. júl. 18. 11:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!