Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék fogyni a hasamról...

Szeretnék fogyni a hasamról meg a combomról. Létszíves ajánljatok valamilyen edzés modot? és valalami nem túl szigorú étrendet? 168cm vagyok 79k (télen bejött egy kis plusz)

Figyelt kérdés
2009. júl. 18. 00:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nézd, ezermilliószor irtál már itt, hogy nincs lokális zsirégetés. Ha fogysz, akkor mindenhonnan fogysz.

Ehhez meg rendszeres aerob és anaerob edzés ötvözése kell és diéta. Olyan nincs, hogy ne túl szigorú. De igenis szigorú. Különben nem működik. Azért hiztál meg, mert rosszak az étkezési szokásaid. Oda kell figyelni, egészséges ételekből összeállitani a menüt, sokat inni és napi 4-5-ször enni. Ha ezt figyelembe veszed, akkor garantált a heti 1-1,5 kiló minusz.

2009. júl. 18. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én először azt ajánlanám, hogy tanulj meg helyesen írni "LÉTSZSZÍVES".
2009. júl. 18. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

kb heti 2Xfutás és 1Xbico(de az is jó ha heti 3Xfutás)

aztán hát étrend kb ilyenek:

köretnek, tükörtojás light vajban készétve(ez nem hizlal, mert nuku szénhidrát), rizs, zöldségköret, főtt krumpli, húsok: pulyka-csirkemell, grill csirke, halak...

zöldségek: karfiol, gombák, cukini, tök(ha lehet ezeket is csak ritkán rántva) reggeli: minőségi szénh-k, aztán lehet még piritos pulkya v csirkemell sonkával paradicsom, paprika hozzá tea ilyenek...tizorai:éb kvt szoktam, uzsi:kefir és gyümölcs..vacsi fehér husi de ekkor már csak zöldségekkel és ha lehet ne 9kor legyen a vacsi hanem korábban:)ja és a teáket és kvkat édesitőval fogyaszd(legjobb a folyékony édesitő sztem) am vacsira is ehetsz tojást(főtt v tükör v rántotta de akkor ne olajban hanem legjobb ha light vajban készited) hajrá:)


aztán futás mellett én minden nap tornűzom erre

youtube: van öt perced? (ez egy 3részes réka torna/hatásos/

2009. júl. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A beszólásokat hagyjuk már létszíves szerintem ez nem a megfelelő hely.Most írtam be elöszőr.
2009. júl. 18. 10:50
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem, csak félreütés lehetett, nem azt szerette volna írni, hogy Te írtál, hanem, hogy sokan írtáK már, hogy nincs lokális fogyás, többek között én is, másoknak.

És igen, csakis "durván" megy a dolog. Vagy a kg-ok is csak úgy hipp-hopp ugrottak fel, esetleg szükség volt hozzá valamennyi időre?

Akkor legalább annyira lesz szükség, hogy eltűnjenek.

Edzések: [link]

Kaja: [link]


Jó böngészést! Mivel nem ismerünk, a magasság és a kg eléggé kevés info, nem nagyon lehet megmondani, mit egyél, mit edz. Általában ez a "baj" az itt kérdéseket feltevőkkel, hogy varázs-szereket, csoda edzéseket várnak. Nincsen ilyen! Olvass el hasonló kérdezőknek küldött üziket, sok hasznos info lesz bennük. Ha pedig, jobban akarsz kinézni, akkor azért szenvedni kell. Ha nem akarsz szenvedni, akkor így fogsz maradni, ha tetszik, ha nem. Bocsi, nem az én döntésem volt, hogy sokat egyek!

2009. júl. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
egy helyről (comb, has) lehet fogyni, masszírozással! vannak ilyen masszázsok és hidd el,hatásosak! megéri elmenni egy ilyenre, hiszen ha ezekről a helyekről akarsz csak fogyni,gondolom nem nagy a probléma.
2009. júl. 23. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
én is ugyan ebben a problémában szenvedek de ez van elkell fogadni magunkat igy . és általában futok és látszata van sok sikert.:)
2010. máj. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!