Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért lehet az, hogy egy hete...

Miért lehet az, hogy egy hete 67.9 kg voltam, ma meg 69.8? Ez hízás? Mert nem érzem magam ugy, mint amikor 70 kilós voltam (kisebbek a combjaim).

Figyelt kérdés
Tegnap kicsit többet ettem a kelleténél, de minden nap 1 órát aerobikozom Norbi dvdre, a pulzusom is megnö kb 120ra. Izmom nem fejlődhetett igazán, mert erősítést heti 2x végzem, az meg nem sok szerintem.
2009. júl. 22. 11:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Miota aerobikozol? Mikor kell megjönnie? Az izom nehezebb mint a zsir! Ha menszi elött vagy akkor meg van egy kis viz visszatartàsa a szervezetnek!
2009. júl. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát ez az, hogy tegnap múlt el, nem tudom, ez számit e vmit. Egyébként 3. hete erobikozom, de ilyen ugrálós részt mindig megcsinálom minden nap (kiv. szombaton) és az erösítös részt pedig heti 2x-3x (kb 30perc)
2009. júl. 22. 12:13
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor csak viz van rajtad szerintem! Kb. közép idöben mérd magad mindig! Mert menszi elött màr tàrolodik a viz, utànna meg kell egy kis idö hogy tàvozzon!
2009. júl. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, kicsit megnyugtattál:D
2009. júl. 22. 12:28
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagyon szivesen :)
2009. júl. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jut eszembe, ha aerobikozol, cm.ben hamarabb làtszik az eredmény, mint kiloban, pont az izomfejlödés miatt! :)
2009. júl. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, remélem, akkor ez áll a háttérben:P
2009. júl. 22. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!