Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » FOGYOKURAZOK! Ki mennyit...

FOGYOKURAZOK! Ki mennyit fogyott, mennyi ido alatt, milyen modszerrel es most hany kg, cm, eves?

Figyelt kérdés
Elore is koszonom mindenkinek! :))

#fogyás #fogyokurazok
2012. aug. 15. 18:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

4 hónap alatt -12kg, 74-ről 62-re. egészséges ételek, szénhidrát-fehérje-zsír számolása, szigorúan megtervezett és tartott étrend, heti3 súlyzós és 2 futós edzés. még 5-6kg-t szeretnék leadni, de főként izmosodni.

20L

2012. aug. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
8-as vagyok. Legyél végtelenül szerelmes valakibe... aki adja magát, hogy igen én is szeretlek közbe meg semmi... ennyi hasznát vettem az emberünknek, de köszönöm neki... nem sportoltam nem is sportolok... annyira sok időm nincs, már dolgozok, séták a gyengéim elkóborlok esténként 2-3 órára...
2012. aug. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
de ha valami konkrét érdekel akkor inkább privát ritkán nézem vissza a megválaszolt kérdéseket.
2012. aug. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!