Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Együtt könnyebb?

Együtt könnyebb?

Figyelt kérdés

Várom olyan lányok jelentkezését akik szeretnének megszabadulni a súlyfeleslegüktől. Beszélgetésre, tanácsokra, eredmények megosztására e-mail-ben. Sajnos jelentős súlyfeleslegtől kell megszabadulnom, és elég sok mindent kipróbáltam már aztán szép csendben a kilók visszakúsztak. Együtt talán jobban megy.


21/L


2012. aug. 23. 09:22
 1/5 anonim ***** válasza:

én szívesen csatlakoznék egy fogyós csoporthoz. igaz én már leadtam 20kg-ot és már csak 4-5kg esetleg 6kg van az álomsúlyig. attól függetlenül nagyon szívesen megosztanám valakivel a tapasztalataimat

együtt mégis csak könnyebb megbeszélni h ki mit eszik,mit mozog stb. ha gondoljátok dobjatok egy privátot, facebookon csináljunk egy csoportot ha benne vagytok :)

18/L

2012. aug. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Szoondiii ***** válasza:
0%

A válasz a nagybetűs kérdésre az, hogy többnyire nem.


Azzal, hogy több tinédzser/fiatal lány együtt nem ért a táplálkozáshoz, maximum jó dumapartikat lehet csapni, nem egészséget-fogyást elérni.


Szénhidrát, tej fogyasztás nélkül könnyebb, így már fogyni is lehet (akár többen is, akár egyedül) illetve elkerülhető a cukorbetegség és számos más komoly eü probléma.


Hús, zöldség, gyümölcs, olajos magvak az ember táplálékai, próbáljunk ne nagyon eltérni ettől, mert rendszerint rossz vége lesz..

2012. aug. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szondiii: már megint.. -.-"


Én is szívesen csatlakoznék egy facebookos csoporthoz! Ha gondoljátok írjatok egy pm-et, és megbeszéljük! :)


20/ L

2012. aug. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyok fb-on, de privát levelezés nagyon tetszene. 30 kg-tól kellene megszabadulnom. Tudom, hogy senki nem fogja leadni helyettem a kilókat, de úgy gondolom, mint minden ez is fejben dől el és ha megfelelő támogatókra talál az ember akkor, bizony könnyebb legyűrni az akadályokat a célig.
2012. aug. 23. 11:59
 5/5 Szoondiii ***** válasza:

Ha vannak akadályok, akkor azokat minden bizonnyal könnyebb legyűrni együtt.

Az akadályok viszont fiktívek, nem kell péksütit, lisztet és cukros tejet enni, más lényegében nincs ami a fogyást akadályozná.

2012. aug. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!