Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány kalóriát égethetek el 50...

Hány kalóriát égethetek el 50 perc Zumba alatt?

Figyelt kérdés

Már régóta zumbázok és amúgy is jó a mozgásom mivel 6 évig táncoltam, tehát elég intenzíven csinálom a koreográfiákat. Nemrég kezdtem el diétázni és csak úgy kíváncsiságból szeretném megkérdezni, hogy 50 perc Zumba alatt kb. mennyi kalóriát égethetek el?:)

Újabban ezt a videót szoktam megcsinálni:

http://www.youtube.com/watch?v=uDgbBdS9W54&feature=related


Csak a kérdésre várom a válaszokat. Köszi!



2012. aug. 25. 20:33
 1/8 A kérdező kommentje:
Légyszi csak olyan írjon aki tényleg ért hozzá, nem csak a hasára csap és mond egy számot :)
2012. aug. 25. 20:46
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem 700 (!) kalóriát mondott az edző 1 órára. Nem értek hozzá, de még úgy is röhögőgörcsöt kaptam... Szerintem még a felét sem.
2012. aug. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én is ennyit hallottam kb..de nehezen hiszem el. Maximum 400 szerintem.
2012. aug. 25. 23:11
 4/8 anonim ***** válasza:

nem lehet rá válaszolni,mert ennek kiszámolásához/méréséhez kellene a

magasság

testsúly

életkor

nemed-ez sejthető ugyan

és az edzés közben mért pulzus.

ezek nélkül megközelítő adatot sem lehet mondani.

2012. aug. 26. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszához még hozzátennék egy tényezőt, a zumba maga.

Nagyon nem mindegy, hogy csak sima salsalépéses zumbán van az ember, vagy tele van ugrálós koreográfiákkal.

Én járok edzőterembe is, és a fáradtságomtól/izzadás mennyiségétől /közérzetemtől függően én kb. 350-400 kcalt égetek. Vagy inkább úgy mondom: ennyi kalória után, amit mondjuk gépeken elégettem, érzem úgy magam fizikailag, mint zumba után.

2012. aug. 26. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

168cm és 62kg vagyok.

19/L

2012. aug. 26. 11:54
 7/8 anonim ***** válasza:

62 kg-os testsúllyal egy lassabb tempójú aerobik(kb. megfelel a zumbának) 50 perc alatt 260 kalória felhasználását jelenti.

Ha helyette futnál, ami sokkal intenzívebb az 574 kalória.

Fogyásra inkább a futás javasolt. A zumba inkább közösségi élmény és szinten tartásra jó.

2012. aug. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Bolyka73 válasza:
Sokat lehet vele fogyni, lányom 2 hónap alatt 30 kg fogyott. Mindennap zumbazott 1 órát. És Du 2 után már csak ivott, és gyümölcsöt evett. Futással nem lehet fogyni,csak aerobik és zumbával.
2019. dec. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!