Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 10 kg-mot mennyi idő alatt...

10 kg-mot mennyi idő alatt lehet egészségesen lefogyni? Lógni fog a bőröm? ( részletek lent )

Figyelt kérdés

Sziasztok !


Jelenleg 15 éves ( majdnem 16 2 hónap múlva ) 158 cm és 62 kg vagyok.


Neki álltam fogyni, mert nem tetszik amit látok a tükörben és nem is vagyok egészséges, DE ennek most véget szeretnék vetni.


Kb. 10 kilótól szeretnék megszabadulni.

Nem ennék : csokis dolgokat, süteményeket ( csak ünnepek kor és akkor is csak mértékkel ), napi 2 liter víz,


1. Barna kenyeret lehet fogyasztani fogyás alatt és után ?

( főleg tízóraira )


2. Mozgásnak heti 4× 35 perc futás ( kb. 3 km ) elegendő?


3. Ti mit javasoltok inkább, melyik hatásosabb futás 35 perc vagy zumba 1 óra ?


4. Futás mellett pedig Rubint Réka tornái jók, hogy feszesítsem a hasamat, combomat, karomat stb. ? Ha vannak tapasztalataitok akkor örömmel vennél, ha leírnátok.


4. Ha leadok 10 kg akkor lógni fog a bőr a hasamon, combomom, karomon ?


5. Milyen ételeket nem szabad semmi képpen sem fogyasztani vagy csak keveset ?


6. 18 óra után lehet enni vagy sem ?


Előre is nagyon köszönöm a válaszokat ! :)



2012. aug. 27. 12:11
1 2
 11/13 anonim válasza:
47%

14 kg 3 es fel honap alatt sikerult nekem.:)

Nem koplaktam de nagyon sokat sportoltam ,viszont a fogyas titja 70% a konyha es 30% a sport.

Eloszor is program segitsegebel szamoltam a kaloriat,nem csak az szamit h mennyi kaloriat viszel be a szervezetedbe hanem az is h minbol mennyit! Ott minden pontosan megvan adva.ha okostelod van akkor keress ra a fittnes palra az app storba!:) sokat segit.vizbol kell az a 2 liter mindenkepp de ami a legfontosabb a protein! Csirkemell ha lehet minden nap,igazabol ebedre ehetsz akarmit csak ne lakj jol,vacsi csirkemell rizzsel zoldseggel,ha kesobb megeheznel puffasztott rizs az csak 30 kcal,vagy egy alma sot ha lehet almat mindennap.az aki minden nap vacsi elott eszik egy almat 300 kcal-val tobbet egethet el.

Most pediga sport. 20 perc futas,40 perc zumba es youtubon talalsz rekatol 5 perces videokat.5 perc has 5 perc comb es popsi,es ha lehet zumba kozbe folpakkozd be magad,nekem nen csak h feszes lett a borom tole de a narancsbor es a viszer is elmult.lehet elso ket hetbe nagyon keveset vagy egyaltalan nem fogsz fogyni de aztan beindul szepen majd meglatod.sok mozgas es egesseges taplalkozas,soha be lakj jol igy tobbszor tudsz enni kevesebbet.

Remelem tudtam segiteni! Kitartast es bizz magadban az a lenyeg!:)

2012. aug. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Nagyon, de nagyon köszönöm a válaszokat, az utolsónak külön köszönöm !! A leírt tapasztalatod nagyon hazsnos !!! :)
2012. aug. 28. 13:14
 13/13 anonim válasza:

Nagyon szivesen!:) ha barmi kerdesed lenne irj nyugodtan! De majd mindenkepp ird meg h haladsz!

Kitartast megegyszer!:)

2012. aug. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!