Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 12 éves lánynak milyen fogyókú...

12 éves lánynak milyen fogyókúrát ajánlotok?

Figyelt kérdés
Heti kétszer lovagolok, az édességet már megvontam magamtól. (nagyon édesszájú vagyok..) Esetleg ennyi elég vagy még sportolhatnék valamit? Fussak, vagy ne is egyek semmiféle zsírt? Mit tegyek? 57,5 kg vagyok, ez szerintem nem normális..

2012. aug. 29. 11:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyet. Növésben vagy, ha édességek és chipsek mennyiségét lecsökkented, bőven elég. Kell egyébként a tápanyag.
2012. aug. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
51%
Ja, és a lovaglással nem fogsz fogyni. Járj egy ekveset futni. De semmiképp ne éheztesd magad.
2012. aug. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 poiu ***** válasza:

Mi a magasságod?

Jó, hogy nem eszel édességet. Ha ettől híztál meg, lehet, hogy ennyi elég. Két lovaglás nagyon jó, de kevés. Nem tudom a magasságod, ezért nem tudom, mennyire vagy túlsúlyos. Ha tényleg kövér vagy, akkor inkább ne fuss, hanem gyalogolj sokat. Az úszás nagyon jó lenne. A lényeg az, hogy kéne valami hobbi, ami közben mozogsz és szereted csinálni. (A lovaglás ilyen, de kevés)

2012. aug. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
inkább menj úszni,én is úszni megyek,ez lesz a hobbim,és alakformálásra is jó,fogyókurával csak tönkretennéd magad
2012. aug. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ne fogyózz, hanem egyél normálisan (semmi nasi, cukros üdítő), és mozdulj ki! Úszás, kirándulás, bicaj, túra, esetleg járj el vmilyen küzdősport edzésre. Ennyi az egész.
2012. aug. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A sima cukrot is a lehető legmértékletesebben fogyaszd!!

És sport, sport, sport! :) Minimum heti 5×.

2012. aug. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én még oda raknám a többi hozzászóló véleményéhez, hogy kérj a szüleidtől teljes kiörlésű kenyeret és lehetőleg valamilyen sonkával edd délelőtt reggeliként, vagy amikor egyébként szendvicset ennél de tudtommal reggelinek a legideálisabb. Ha édes szájú vagy tudom ajánlani az aszalt áfonyát mint nassolni való, nekem bevált.
2012. aug. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
poiu: 160 , max 167 cm vagyok..
2012. aug. 29. 18:29
 9/12 poiu ***** válasza:
Kérdező: 7 centi ég és föld. Van patika, ahol pontosan megmérheted magad :-)
2012. aug. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

[link]

próbáld ki ezt a testsúly kalkulátort. Ahogy én számoltam: ha 160 cm vagy akkor az 57kg pont ideális, ha viszont 167 cm akkor az 57 kg édes kevés. Amúgy 12 évesen már csak azért sem kéne fogyókúrázni, mert a serdülőkor elején vagy - vagyis most nagyon sokat fogsz magasodni, amihez meg kell a táplálék.

2012. aug. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!