Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 12 éves lánynak milyen fogyókú...

12 éves lánynak milyen fogyókúrát ajánlotok?

Figyelt kérdés
Heti kétszer lovagolok, az édességet már megvontam magamtól. (nagyon édesszájú vagyok..) Esetleg ennyi elég vagy még sportolhatnék valamit? Fussak, vagy ne is egyek semmiféle zsírt? Mit tegyek? 57,5 kg vagyok, ez szerintem nem normális..

2012. aug. 29. 11:54
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
na, lemérettem magam. 165 cm vagyok. #10 azt írja a kalkulátor, hogy 61.75 kg-nak kéne lennem. ezt én kicsit sokallom. szerintem ideális testsúly nekem 50 kg (max) vagy nem ? ..
2012. aug. 30. 11:24
 12/12 poiu ***** válasza:
Alkattól függ. Az ideális testsúlyt egy táblázat alapján adják meg. Ez nem veszi figyelembe, hogy milyen vastag a csontod, mennyi izom van rajtad. Ha csak lovagolsz (és nem súlyzózol) a mérleg igazat mond. Ha az alakoddal nem vagy megelégedve, akkor nem (el)fogynod kell, hanem erősödni.
2012. aug. 31. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!