Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Segítséget kérnék. A nyár...

Segítséget kérnék. A nyár folyamán felszedtem úgy 6-7 kg-ot. Már fogytam, de nem tudom most hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Ebből kocogással és 5x-i egészséges és mértékletes étkezéssel (saláták, tk pékáru ritkán, zöldségek), valamint almaecettel, adiponix-al és L-carnitinnel leadtam kb.4 kg-ot. Sajnos csonthártya gyulladás lett mindkettő lábszáramban. Nem tudok futni, és a sétálás is kellemetlen. Mit javasoltok, most hogyan tovább, hogy a maradék 2-3 kg-tól is megszabaduljak? Jelenleg salátákat eszem kefírrel,iszom az almaecetet,és L-carnitint szedek.A sétát erőltetem,csak fáj a lábam.(164/52 L/24)

2012. szept. 2. 09:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Szobabicikli. Ha akkor is fáj, akkor semmit. Csinálj mindent úgy, ahogy eddig (legalább megtudod, hogy ezzel a étrenddel tartod-e a súlyodat vagy sem, fogysz-e vagy hízol - ez a későbbiekben, a súlytartáskor nagyon értékes tapasztalat lesz) és gyógyulj meg. Utána folytathatod a kocogást.
2012. szept. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot.Sajnos szoba biciklim nincs,csak sima...Az is használna?
2012. szept. 2. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!