Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szigorú diéta mellett vagy...

Szigorú diéta mellett vagy nem rágörcsölős, de egészséges étkezés mellett fogytál/fogysz többet?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nyárra szeretnék bomba alakot. :)

A kérdés adott. A választási lehetőségek:


1) Kcal számolás vagy egy diéta követése, szigorúan figyelni minden étkezésre+mozgás.


VAGY


2) Lazábban venni az egészet, csak figyelni rá, hogy minél egészségesebb kajákat egyél+mozgás.


Neked hogy sikerült/megy az egyik vagy másik módszerrel? Köszi előre is. :)


2012. szept. 14. 10:56
 1/4 anonim ***** válasza:
egyértelmű, hogy az első. szigorral és behatároltsággal lehet a legjobb eredményt elérni, persze ez nem tartható fenn évekig. a 2. pontod inkább súlytartásra alkalmas.
2012. szept. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én a kettőt valahogy vegyítve követem. mivel nem hajt a tatár, nincs konkrét határidő, amire le kell fogyjak, ezért úgy döntöttem, hogy amikor tehetem, nagyon figyelek, hogy mit és mennyit.

viszont ha haza látogatok, akkor megeszem anyukám főztjét (nyilván nem 2 tányérral, csak mértékkel), időnként megiszok 1-2 pohár bort, és étterembe is elmegyek, persze próbálok nem rántott dolgot rendelni:) sőt, a szülinapomon még tortát is ettem!:)

persze így lassabb a fogyás, de ha rendszeresen sportolsz mellette, így is fogyni fogsz. legalábbis én fogytam. (tényleg lassan, mert 2,5 hónap alatt adtam le 7 kg-ot a kb 14 kg-os feleslegemből)


de hát neked kell tudni, hogy mi megy, én tudom magamról, hogy a nagyon szigorú diétákat nem tudom tartani.

2012. szept. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A kalóriaszámolgatás, de nem kell átesni a ló másik oldalára. Szerintem az a fontos, hogy a feher lisztes, cukros eteleket teljesen el kell hagyni az etrendből, oda kell figyelni a kalóriára es a minősegi táplálkozásra, de mondjuk havi 1 alkalommal belefer valamilyen kedvenc etel is simán. A magasabb szenhidrát, kemenyítőtartalmú kajákkal pedig óvatosan kell bánni, de az is mertekkel belefer, pl. főtt krumpli, szőlő, banán, rizs.
2012. szept. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szigorú diéta max a fitnesz modell versenyed előtti hónapban szükséges.

amúgy meg kihagyhatatlan az 1.pont,mert ha nem ismered,nem csináltad akkor nem tudod mihez viszonyítani a 2.pontot.


de az biztos,hogy a bomba alakhoz edzés és étrend kell.

ezt a rágörcsölős dolgot meg nem értem.

ha van célod,akkor megteszed érte amit kell,vagy nem.

nincs ebben semmi görcs.

2012. szept. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!