Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha csak Norbi update 1est...

Ha csak Norbi update 1est eszem és nem edzek hasra attól eltünik még a pocak. Elég "massziv" pocakocska. de nem tul nagy. Lemehet a poci? :S

Figyelt kérdés
Szóval 1 hónapalatt kéne fogynom edzésprogramot is terveztem de a Rubint Rékás hasizomerösítéshez nincs elég kitartásom, namármost én felüléseket csinálgatok de ez megy a legkevésbé futok(4km) és biciklizem(20km), és e mellet csak 1es kaját eszem.
2009. júl. 30. 22:18
 1/5 anonim ***** válasza:

reggel egyél 2est, mert a szénhidrát miatt ingerlékenyebb, fejfájósabb, fáradékonyabb leszel...


az hogy mikor tűnik el a pocak függ a jelenlegi súlyodtól, genetikádtól


felülések, rékás hasgyakorlat nem fogja lefogyasztani a hasat, az formás hasizmokat fog csinálni, de amíg rajta van a zsír addig nem fog látszani

2009. júl. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%
Maga az update kaja nem fogyaszt csak nem hízlal, ha gyorsan akarsz mellette fogyni tornázni is kell.
2009. júl. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
irtam h futok, aerobikozom és biciklizem...és de fogyaszt. egy éve fogytam töle 6kilot..csak azta bajok voltak és nem tudtam folytatni, amugy irja h elérheti vele az ember a szervezete számára ideális állapotot és azt megtartja..
2009. júl. 30. 22:26
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem létezik lokális fogyás. Milliomodjára is elmondjuk. Add tovább.

Hiába edzel hasra, nem onnan fogsz fogyni, csak izmosodsz.


Kajálásnál meg nem csak a minőség, a mennyiség is számít, bár erősen kétlem, hogy minőségileg jó kajákat fogyasztasz.

2009. júl. 31. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
1. mindenhonnan akarok fogyni, 2.honnan tudod h mit eszem és hogy? de komolyan, attól h te ugy gondolod h én zabálok mint az állat és sírok h kövér vagyok nem azt jelenti h ugy is van..na mind1, ezért felesleges ez az oldal mindenki csak okoskodik s nem a kérdésre válaszol...pl most csak annyi volt h elég e ha futok és max a api 5 percesböl csinálom meg a hasat de a kar láb minden második nap megy...intenziv fogyást akarok csinálni eztért csak 1es norbi update kaját ettem, és kidolgoztam magamnak rendes edzésprogramot és nem orrbaszájba zabálom ám a kaját...na mind1, igaz nem rendelek mindenféle fenyömagos locitromot még nem biztos h egyhanguan étkezem. Egy hozzászolás volt értelmes és azt meg is fogadtam már ma nem értem h milrt kell igy válaszolni...olvasátok el a norbikönyvet érdemes és ne csak hasracsapva válaszoljatok mert azt nem érdemes...ennyi
2009. júl. 31. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!