Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit fogyhatok a következőv...

Mennyit fogyhatok a következővel? (előtte rövid sztoriXD)

Figyelt kérdés
nemrégen 1-2hónapig 300kalórián éltem. szédültem,gyenge voltam,de megérte,mert 2 hónap alatt 15 kilót fogytam.mellette minden nap keményen tornáztam is fél-1 órát.de sulikezdésig szeretnék fogyni még minimum 10 kilót(de inkább 15öt>.<) szóval a kérdésem: szerintetek ha napi 1 almát és egy natúr joghurtot(összesen 120kcal) eszek,akkor 4 hét alatt fogyhatok 10 kg-ot? (tudom hogy izomból is fogyni fogok,de már annyira el vagyok keseredve,hogy nemérdekel >.< de mellette ugyan úgy fogok tornázni..akkor is megy az izomból?)
2009. aug. 1. 23:28
 1/10 anonim válasza:
50%

ezt sürgősen felejtsd el!!!!!!!


ez beteges... sztem te már kórházi ápolásra szorulsz!!


amit ilyen gyorsan leadsz, annak a duplája fog visszajönni!


higgy nekem, mert énis csináltam ilyeneket, és nagyon nem érte meg!

2009. aug. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%

Felejtsd el!!Ez az mellett,hogy kínzás még rosszul is lehetsz.Jobb lesz ha kórházba kerülsz??

NAPONTA 5X egyél,sok-sok zöldséget gyümölcsöt,fehérjét.NO cukros üdítők,kenyerek,édességek...Napi 3-4l víz.

Hetente 4-5x fuss 45percet,naponta tornázz.


Így nem biztos,hogy lefogysz 15kg-t,DE sokkal egészségesebb és a szervezet számára sem megterhelő!!!

2009. aug. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%
hát én csodálkozom hogy te egyáltalán élsz még:| EZT qrva gyorsan felejtsd el!!!!! ha naponta 5x eszel zöldséget meg 5x joghurtot akkor sem lesz semmi bajod, ennyi kalori arra sem elég hogy a szerveid működjenek,sztem menj el pszihologushoz...
2009. aug. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%

Szia.

Sezrintem is hagyd abba amíg még nem késő. Később súlyos problémáid lehetnek, hidd el tudom mit beszélek ;) Én is fogyóztam így, és fogytam is 15 kilót.(ugyanigy 300-400 kalórián éltem hónapokig) A kérdésedből úgy veszem le, hogy fiatal vagy, én is. Engem a szüleim térítettek észhez. Teljesen lelassult az anyagcserém, hashajtók nélkül nem is tudtam wczni. A mai napig nem ött vissza a menstruáióm. Gondolom szeretnél majd egyszer gyereket is és szeretnél normális életet élni! Tudom hogy most téged sem érdekel semmi, csak fogyni akarsz, de kérlek egy kicsit gondolkozz el rajta. :)

2009. aug. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
igen,fiatal vaok^^" és az anyagcserém már régóta nem valami jó..kb fél éve hashajtózok,enélkül nem is tudok menni wc-re sajna >.< és fél éve nem is jött már meg >.< és gondolkoztam már sokat rajta..de..másképp nem tudok lefogyni!! és ma is..rengeteget ettem..magamhoz képest >.< 700 kalóriát>.<
2009. aug. 2. 17:19
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem te vagy véletlen miyako a sc-ből? :$

bocsi, ha nem.. :)

2009. aug. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
dee O.O és te szabad tudni ki vagy?^^
2009. aug. 2. 21:10
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

fogyni fogsz, persze. ez a válasz, a többi off lenne, gondolom nem érdekel.


azért megkérdezhetem, hogy hány éves vagy?

2009. aug. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

végree valaki aki nem ír "feleslegesen"XD köszönöm^^

amúgy 15 éves vagyok^^

2009. aug. 5. 21:31
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

írj nekem egy privátot, ha érdekel az én félkoplalós de garantált 8-10 kilós fogyásom rövid idő alatt.


-a feleslegesen nem író-

2009. aug. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!