Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyire hízlalóak az alábbi...

Mennyire hízlalóak az alábbi ételek?

Figyelt kérdés

Smack leves, zöldbabfőzelék, spenót, kukoricasaláta (tartármártással), brokkoli (vajban párolva), tejfölös karfiol, túrós tészta (szalonnával)



2008. máj. 16. 20:19
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
68%

Ne könyörgöm, ezerszer leírtam már, az ételeknek nincs egyéni tulajdonságuk a hízásra nézve. Lehet diétázni pacallal, sőt mekis kajával is /kell hozzá vagy 20 év testépítő rutin persze/ de akkoris ne csináljátok már.

Jó basszus , leírom, komolyan.


Smack leves: nézd meg miből van, szerinted tápláló és rostban gazdag, csak számold meg az E betűs származékokat,


Zöldbabfőzelék: nem lenne rossz a zöldbab az egyik legjobb szénhidrátforrás, csak a főzelék miatt a rántáshoz használ t liszt szemét kajának minősül, diétában pl tilos lisztet enni,


Spenót: első osztályú !!! ;-)


Kukoricasaláta: kukorical = láttál már disznót?? nem is ragozom tovább, tartármártás, végülis csak tejföl, ami jó zsíros persze, majonés, ami meg 60 % ban cukor meg édesítőszer.........


Brokkoli, : első osztályú , diétánál alap, kivéve azoknak akiket gázosít,


Tejfölös Karfiol: a tejfől nem az igazi........


Turós tészta szalonnával.... pffffffffff NO COMMENT


Bocs hogy kicsit degradáló vagyok, csak mindennap jön egy ilyen kérdés, visszaolvasni persze mindenki cseszik, nomeeg visszakérdezni, ez a legszebb az egészben :D

sebaj, nem adom fel, hátha akad itt valaki aki normális, és felfogja amit magyarázok,


2008. máj. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
51%

Szia Krisz!

Ezt jól megmondtad! Végig röhögtem az egészet, amíg olvastam, nagyon jó volt!

Ez a "láttál már disznót" meg a túrós tészta pffffff...

Én is fogyóztam eleget és tudom, lehet szinte bármit enni csak mértékkel és sokat kell mozogni, nem mindig a kajára gondolni! Agyban dől el minden!!!

2008. máj. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
53%
nézd, sprotolok tudom miről beszélek, és tudom hogy ehhez mit kell enni, csak az átlagnak nem jut el a csökött kis agyáig, mert felkel bennük a düg meg az indulat ha valaki nem kedvesen szól hozzájuk hogy : "jajj Marika csak 120 kiló vagy, hát persze hogy fogsz fogyni mozgás nélkül és kolbásszal, meg szalonnával" Mit vár mindenki?? hogy majd azt írom hogy igen mozgás nélkül lehet fogyni, a többség ezt szeretné hallani, le is írhatnám, esküszöm megteszem egyszer csak poénból, de attól a tény, tény marad, hogy diéta nélkül és megfelelő mozgás nélkül érdemben zsírt veszíteni nem lehet, kár ezen vitatkozni, a sportolók jól tudják ezt, de jobb is hogy sokan nem fogadják meg a tanácsaimat, könnyebben tudok kitűnni ;-))
2008. máj. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Jó, lehet, hogy nagyon bugyuta kérdés, nagyjából sejtettem, hogy a túróstészta pl. gáz, csak nagyon szeretem, és tudni akartam, hogy a "borzasztóan zsíros" vagy a "néha megeheted" kategória-e. Fél éve szültem és nagyon idegesítenek a hurkáim, főleg, hogy jön a nyár és egy napra elmegyek a rég nem látott haverjaimmal egy kicsit szórakozni, nem akarok egy dagadt tehénnek látszani. Elkezdtem mozogni is, tudom, hogy anélkül nincs fogyás, minden este tekerem a szobabicajt, nyomom a felüléseket, meg taposok a lépegetőn. Csak szerettem volna tudni, hogy a kedvenc kajáim közül miket ehetek nyugodt szívvel és mi az, ami néha néha belefér. Mert ezeket mind nagyon szeretem.
2008. máj. 16. 21:26
 5/23 A kérdező kommentje:
Ja, még annyi, hogy elsősorban a mozgástól várom a fogyást, nekem az kevésbé esik nehezemre, mint a koplalás. És nem sértődtem meg :))))
2008. máj. 16. 21:27
 6/23 anonim ***** válasza:
56%

örülök hogy van akiben szorult némi IQ meg még a viccet is érti ;-)


a mozgástól kár várnod, 400000000 trilliárd hasprést csinálhatsz ha a kaja nincs rendben nem fogsz fogyni úgy ahogy azt szeretnéd, felesleges energiapazarlás akkkor a mozgás,


a sorrend


1. diéta - precíz, megtervezett, betartott, mozgás nélkül így is lehet fogyni valamennyit de az anyagcsere belassul egy idő után ha nincs izommunka


2. edzés, súlyzós + aerob ;-)



sok sikert!!!

2008. máj. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, hogy csak attól fogysz amit nem eszel meg!! :) Én is most szültem 4hónapja és sajnos 30kg-ot híztam, pedig előtte nagyon csinos voltam és sokat sportoltam!! Szerintem a zöldségek párolva, saláták , sovány húsok kis mennyiségben ,az ideálisak egy hatásos fogyókúrához!! Nekem már 20kg-ot sikerült leadnom így!!És igenis megsértődhetnél az okoskodó kis bunkón aki kioktat másokat a "testépítői" múltjával:)!! Sok sikert és kitartást!!
2008. máj. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Az az okoskodó kis bunkó én volnék és nem hagyom hogy sértegessen egy nő aki, mert szült azt hiszi ővé a világ. Igen van testépítek, edzem keményen, olyan keményen amiről csak keveseknek van fogalma de legalábbis neked semmiképp sincs ha 30 kilót szedtél magadra szülés ide , vagy oda, csak ha már bunkózgatsz ;-))

És nem bunkó vagyok, csak nem fogok szájbarágósan kedveskedni csak azért mert valakiből az alapvető IQ hiányzik és nem gondolkozik el olyan dolgokon hogy a szalonna hízlaló-e, amit kb minden ovodás tud.


Másrészt pedig amhogy Te kajálsz legalább viszonylag normális.

2008. máj. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Én sem azért híztam meg terhesen mert zabáltam, hanem tudod ilyenkor közrejátszanak a hormonok is! Egyépként mint mondtam én már lefogytam 20kg-t 4hónap alatt!! 23évesen könnyü tanácsokat osztogatni(ilyen stílusban), majd ha 40évesen , munka, család, gondok mellett is ennyi időd lesz saját magaddal foglalkozni akkor gratulálok!!?? És a "láttál már disznót" kijelentés nem éppen "kultúrált"!!
2008. máj. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
7%

Na akkor jól figyelj!!


Elárulom hogy élek


23 vagyok, srác, két iskola , abból egy fősikola igaz levlezőn, meg egy nappali fősuli, a szüleim már nem élnek, egyedül tartok fennt egy 3 szobás lakást, aminek nem kicsi a rezsivonzata, mellette még munkahelyem is van, mert ugyebár meg kell élni valamiből, és még mindemellett én csinálok minden házimunkát, jah és még képzeld barátnőm is van, akit nem hanyagolok el, noeg az edzés heti 4 alkalom + mindennap egy óra aerob. Tehát ha valaki én utom milyen nehéz körülmények között. Így nem akarok nagyképűnek tűnni de 21 évesen megéltem olyanokat , amiket még szerintem lehet hogy Te sem!!


A kúltúrálatlan kifejezésekről csak annyit, azért írok olyan hangnemben, hogy az illető delikvens elgondolkozzon hogy mekkora ostobaságot is kérdezett valójában.

Vagy fogalmazok másképp.


Képzeld el hogy futni jársz az edződdel. Nagyon edzetlen vagy, és a felénél feladnád.

Melyik a jobb edző?? aki ordibál veled torkaszakadtából hogy : "GYERÜNK !! NEM ADOD FEL!!! MÉSZ TOVÁBB TE TAGADT DISZNÓ!!!" még akkoris ha közben elbőgöd magad netán,

vagy az amelyik: "Jajj hát jólvan na, hát ma csak ennyi sikerült, esetleg talán legközelebb kicsivel jobban fog menni."


Velem anno az edzőm üvöltözött guggolás közben, mert keservesen ment, hamar fel is adtam volna a súllyal a nyakamban, de ütöltözött, elhordott mindennek közben, és ma már tudom jól csinálta. Miért?? mert másképp nem ment volna olyan keményen, és ez most mellékes hogy épp valaki a testúlya másfél-kétszeresével guggolászik vagy épp csak fut. Tudtam hogy képes vagyok rá, csak nem tudtam leküzdeni önnmagam, és a kiabálásai, még ha drasztikusak is, de segítettek.


Ennyit a kultúrálatlan hangnemről........

2008. máj. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!