Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyire hízlalóak az alábbi...

Mennyire hízlalóak az alábbi ételek?

Figyelt kérdés

Smack leves, zöldbabfőzelék, spenót, kukoricasaláta (tartármártással), brokkoli (vajban párolva), tejfölös karfiol, túrós tészta (szalonnával)



2008. máj. 16. 20:19
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
35%

Uccsó hozzászólónak üzenem: Már több helyen láttam a bejegyzéseidet( vagy legalábbis szerintem te voltál) , de én azt tanácsolnám, ne pazarold itt a tudásodat, tudom hogy csak jót akarsz, de ezek nem tanulnak semmiből. Hadd csináljanak csak 90naposnorbisetkinszeshülyeséget, aztán csak jojózzanak....amúgy 23 évesen ez szép teljesítmény,gratula...

Egy másik testépítő ( csaj)

2008. máj. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Kösz :DD Azért ez jólesik, hogy van aki norális is itt, és tudja mit hogy kell.


Néha elgondolkozom miért csinálom, talán a jószándék, talán hátha egy észbekap és láncreakcióként terjeszti tovább a 90napos barátnőinek hogy talán így kéne. Bízom abban a pár emberben, a sok hülye közül, hogy igen.

De nem is az a baj hogy az emberek nem érik meg, mit hogy kéne, hanem élesen ellentétesen csinálják, vagy kiutat keresnek, vagy ami mégrosszabb kifogásokat /gyerek ,család, háztartás, munkahely/ holott ezek mindenkinek megvannak, senki sem milliomos , hogy csak az legyen a legnagyobb gondja hogy épp melyik luxusautójával induljon el Wc-re. De biztos vannak ilyenek is, csak számuk elég csekély.

Sok az akaratgyenge ember rájöttem.Meg a tisztelet hiánya, nem pont magamra gondolok, de úgy ámblokk. Nekem az edzőm azt mondta hogy csirke és risz akkor csirke és rizs, nem volt apeálláta, hogy nem lehetne-e esetleg pacal?? Nem! az volt és semmi más, hittem neki, másrészt látszott rajta hogy valami van a dologban , már csak a kisportolt fizikuma miatt is.


Lényeg hogy :


"aki a célt akarja, az eszközöket is akarnia kell"


Jó edzést neked is!!!

2008. máj. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
84%
Ne hidd azt hogy ez bugyuta kérdés. Az első válaszoló meg kicsit elvan szállva magától, valószínüleg. Jaj, szegénynek elege van hogy nem te vagy az első aki kérdez a kajákról... ÉS??? Jogod van itt mindent megkérdezni, neki meg nem kötelező válaszolni, ha nem tetszik neki hogy te vagy a 20. aki ilyesmit kérdez. Majd válaszol más. Ezeket amiket ő leírt szinte mindenki letudná írni... És abszolút nem volt viccel... Inkább szánalmas a viselkedése.
2008. máj. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
93%
Ki ez a köcsög itt??? Hát hallod... Mért olyan nagy szám hogy te ilyen fasza vagy, meg olyan fasza vagy, ha soha nem lesz egy lány aki megmarad melletted pont a stílusod miatt??? Te elzárod majd a hűtőt gyerekeid anyja elől, azért mert a hormonok úgy akarják hogy 30kilót hízzon??? Te nem tudod semmit az életről. A testépítős témán kívül, nem sok mindenhez konyíthatsz. Szállj le kicsit a földre és akkor rájössz, hogy azért mert te x éve ezt meg azt csinálod, nem kell lebaszni azokat akiknek nem sikerül lefogyni rövid idő alatt, meg akiknek nem megy úgy a mozgás. Inkább tartsd meg magadnak a válaszaidat. Ez az oldal nem arra van hogy bunkózz másokkal, hanem arra hogy segítsél. Ha segíteni akarsz, akkor meg szeretettel segíts. Ha nincs benned szeretet, nem segítesz szívesen, inkább menj vissza a kondigépekkel és edzd el azt a maradék agyadat is.
2008. máj. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
26%
Szánalmas? Amiért segíteni akart? Húúúú.... Elő a Magyar Értelmező Kéziszótárt utolsó hozzászóló!
2008. máj. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
26%
Vagyis utolsó előtti..
2008. máj. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
14%
Nagyon ronda dolog ám, a kilókat ráfogni a hormonokra. A baba kb 9 kilót indokol. Minden további kiló attól van, hogy az illető többet eszik mint kéne. Soha egyetlen orvosi könyvben sem olvastam, hogy hormonoktól hízni lehet. Maximum étvágyat csinál a hormon, azt meg lehet kordában tartani. A túlsúly minden állapotban rizikófaktort jelent a betegségek területén, egy terhes kismamánál pedig főleg!!!!
2008. máj. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
43%

Te néggyel előttem szóló, inkább ne szólaltál volna meg. 4 éve van barátnőm, aki szeret, és akit viszont szeretek, az a baj veled hogy nem látsz túl a saját szemeden, tudod kétféleképpen lehet segíteni, szájbarágósan és úgy hogy megmondod a frankót. Hogy ez utóbbi miért jó?? Azért mert akaraterőre sarkall, leglábbis azokat akiknek van némi IQ, /nyugi ez rád nem vonatkozik ;-))/. Nézzd csak meg a katonaságot ha már köcsögözöl. Ott mi van?? Kedvesek a kiképzőtisztek a sok kopasszal?? NEm igazán. NA ez kb ilyen. Akaraterő kell mindenhez, de leírtam hogyan élek és miként, és megsúgom nem csak a testépítéshez értek, nyugi, sőőt továbbmegyek nem is értek én sem mindent ebből a remek sportból, node ez más tészta.

És nem szólok le senkit, látom nem olvastad végig az egészet, és hogy miért írtam úgy ahogy írtam, engem is a segítő szándék vezérel, csak nem bírom az akadékoskodókat. Ennyi.

2008. máj. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
65%
A szánalmast a viselkedésre írtam és nem arra hogy segíteni akar. Kicsit olvassál figyelmesebben. Tudod... értő olvasás.
2008. máj. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
29%
Én meg már vagy 140 x leírtam, hogy nem fogok kedvesen, szájbarágósan leírni dolgokat senkinek sem. Hogy miért?? Mert ha valakiben az az alap akaraterő nincs meg hogy amit küldök elolvassa, akkor az az illető már ott elásta magát, és nem hiszem hogy majd arra alkalmas lesz, hogy kitartóan edzeni járjon vagy hogy betartsa a diétát. Ígyhát jobb lett volna kicsit jobban körülnézned más topicban is a hozzászólásaim között. ;-)
2008. máj. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!