Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyire hízlalóak az alábbi...

Mennyire hízlalóak az alábbi ételek?

Figyelt kérdés

Smack leves, zöldbabfőzelék, spenót, kukoricasaláta (tartármártással), brokkoli (vajban párolva), tejfölös karfiol, túrós tészta (szalonnával)



2008. máj. 16. 20:19
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
94%
Az egézséges súlygyarapodás a terhesség alatt egészen pontosan 12.6kg, ami a baba, a magzatvíz, méhlepény ,méh,emlők,vér,tápanyagból tevődik össze!! Az pedig szerintem normális, hogy terhesen amit megkíván a kismama azt megeszi!! És sajnos nagyon sok hormonzavaros ember van aki emiatt hízík meg ,vagy emiatt nem tud hízní! Úgyhogy jobban át kéne olvasni az orvosi könyveket!! Sajnos a fogyókúra valóban akkor igazán hatásos, ha sporttal konbináljuk, idő hiányában pedig jó megoldás az otthoni torna!! Sok kitartást a fogyni vágyóknak!!!
2008. máj. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
93%
A brokkoli,karfiol (tejföl nélkül),spenót, nem hízlal, a többi viszont igen!! Valóban segít az edzés, sport, így jobb eredményt lehet elérni, gyorsabb idő alatt! De viszont nem kell mániákussá válni, mint a 23éves fiatalember aki valószínüleg aludni sem alszik, hiszen van ideje tanulni,dolgozni,háztartást vezetni,edzeni,barátnőzni,és minden nap itt osztogatni a fogyókúra rovatban a tanácsokat!! Én is rendszeresen járok edzeni, de nem tartom magam különbnek a túlsúlyos embereknél! Ennél vannak fontosabb,értékesebb dolgok is! Például az alapvető tisztelet!
2008. máj. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
7%

Na Ácsi!!



Első körben, nem osztogatom az észt, azt mondom ami tény, ha valaki jobban utánna néz, ezt találja, legalábbis ha jól keresgél a neten. Másrészt, sportolok, nem tekintem magam többre másoknál, amúgy meg ez anonim, itt mit tiszteljek olyan embereket, akiket nem is ismerek??

Elég vicces ha valaki magára veszi. Ha engem valaki elküld a jófenébe itt, nem hat meg, kb ugyanannyira nem hat meg, mint másokat az amúgy jól hasznosítható tanácsaim nagyrészét.

És igen, van időm ide írni, napi 2x nézem meg az oldalt a sok teendőm mellett. Másrészt a 23 éves fiatalember nem tehet róla, hogy egyedül él, /már nem sokáig szerencsére :P/ és a sok teendői mellett a jószándék vezérli. Azért mert nem vagyok ovónéni, hogy majd minden akaratgyenge embert,- akiből az alapvető képesség hiányzik ahhoz hogy egy zsírszegény joghurton megnézze a tápértékeket - majd szépen dédelgetni fogom.

És igen, többre tartom magam,mert van bennem kitartás, erő, szorgalom, de én legalább olyan tulajdonságomért tartom magam többre az átlagnál /és most a kisportolt fizikum tök mellékes/ amiről én tehetek, és nem olyasmi miatt amiről nem. Pl ezért utálom ha valaki azzal dicsekszik, hogy szép. Amiről azt rohadtul nem tehet, ha egyszer úgy született, hogy pl szép a bőre, és nem kell heti 4 x kozmetikushoz járnia, de most csak egy egész hülye női példát hoztam fel.

Szóval nem fogok kisegítőiskolát tartani itt!!!!!

2008. máj. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!