Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Igaz hogy 1 hét alatt 5 kg-ot...

Igaz hogy 1 hét alatt 5 kg-ot lehet fogyni 0 kcal diétával?

Figyelt kérdés
Nem tudom igaz-e, de barátnőm mondta hogy az unokatesója fogyott így 60 kg-ról 55-re.. 1 hét alatt. Csak vizet ivott, napi 1,5 litert.. Az adatait is megkérdeztem a lánynak mert gondolom az is fontos. Szóval ha jól emlékszem 175-180 magas a lány.. és gimis, 10-es.. ez biztos. Tényleg lehetséges leadni 5kg-ot ennyi idő alatt? Mert akkor én is kipróbálnám, mivel nekem is még 5 kg-ot kéne fogynom. Mondjuk nekem még van rá 9 napom... Lemenne a 9 nap alatt az 5 kg? Hasonló súlyban és magasságban vagyok szerencsére a lánnyal, ezért gondoltam nekem is sikerülhet.. Mondjuk én idősebb vagyok kicsivel.. de nem sokkal, 1-2 évvel. Vélemények? Esetleg tapasztalatok?
2012. szept. 25. 17:06
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
Zsírból lemegy 1-2 deka, a többi 5 kiló izom, víz, salakanyag.
2012. szept. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És ha mellette tornáznék is?
2012. szept. 25. 17:22
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Mellette nem lenne energiád tornázni.
2012. szept. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2012. szept. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor is. Az izmaid fehérjéből épülnek fel. Ha nincs elég fehérje(4 ttkg)az izomtömeg megtartásához diéta idején, akkor bizony izomból fogsz fogyni. A másik az, hogy 0 kalóriával 2 nap után nem is lenne erőd tornázni. Hetente maximum 0,5-1 kg-ot lehet zsírból fogyni pontosan kiszámolt étrenddel és heti 5 aerob edzéssel. Hamarabb kellett volna a fogyáson gondolkoznod.
2012. szept. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és az anyagcseréd is úgy le fog lassulni, ahogy kell.
2012. szept. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 nagylzs ***** válasza:
100%

Annyit szeretnék még hozzáfűzni az előző okosságokhoz, hogy a nulla kalóriás "diéta" az a felsorolt problémákon kívül (izmot és vizet fogysz, nem zsírt) még ráadásul rendkívül egészségtelen. Beteg leszel tőle, akár még maradandó károsodást is okozhat.


A fogyás kitartó, és kemény diéta eredménye, ami elsősorban fejben dől el. De köze van a pénztárcád mélységéhez is. Nem lehet gyorsan lefogyni, és nem lehet könnyen lefogyni. Ha nem így lenne, akkor az utcák nem lennének tele kövér emberekkel.

2012. szept. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez egy nagy hülyeség. Gondolom azt az 5 kilót nem 9 nap alatt szedted fel. Ha normálisan akarsz fogyni, kezdj normálisan enni és MOZOGNI! Ezzel csak kinyírod magad, de legalábbis tönkre teszed a szervezeted, talán visszafordíthatatlan károsodásokat okozol magadban.
2012. szept. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ezt nem diétának hívják hanem marhaságnak, jobb helyeken koplalásnak végül pedig anorexiának.
2012. szept. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyébként a 180 centihez az 55 kiló nagyon kevés. Majdnem a kóros soványság kategóriába tartozik.
2012. szept. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!