Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nőnek a melleim a fogyás...

Nőnek a melleim a fogyás mellett?!

Figyelt kérdés

Fogyok egyfolytában, sokat mozgok. El voltam keseredve, mert a melleim is kissebbek lettek. Viszont úgy 1 hete észrevettem, hogy mintha nagyobbak lennének, komolyan nőttek, és nem értem mitől..:O Persze nem mintha baj lenne, csak érdekes. Bolond meg csak nem vagyok, hogy ilyet beképzeljek. Nem szedek se fogamzásgátlót, se más hormontartalmú gyógyszert.

18/L


2012. okt. 1. 13:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is néha nagyobb a ciklus alatt.
2012. okt. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem fogsz menstruálni? Nekem olyankor kicsit mindig "megnőnek".


Amire még gondolni tudok, hogy már nem(csak) mellből fogysz, és arányosabb vagy, nagyobbnak tűnik ugyanaz a méret, hiszen a többi helyről fogytál.

2012. okt. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia! 22 éves korodig nő a cicid, én is fogytam sokat és utána 2 kosárnyit nőtt a cicim, dolgoznak a hormonok :) és nem hittem az orvosomnak, már majdnem plasztikai műtétre mentem, de így nincs rá szükségem.
2012. okt. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!