Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 85kg vagyok és 177cm. ( 15...

85kg vagyok és 177cm. ( 15 éves ) mennyit fogyhatok így. Napi 500 kcal és heti 5x futok 45 percet?

Figyelt kérdés
csak 1 számra vagyok kíváncsi,tavaly ezzel a módszerrel nem lett semmi bajom

2012. okt. 15. 16:12
 1/3 anonim ***** válasza:
500kcl nagyon kevés....főleg hogy gondolom tanulsz,jössz-mész mellette.Szerintem egy fogyókúra nem azon múlik hogy mennyit eszel,jó,max 1500-2000kcl,hanem azon hogy mit.500kcl mondjuk egy hamburger...és ha mondjuk megeszel 2-t belőle,meg egy tábla csokit,az kb 1500kcl,ami nagyjából optimális,csak a tápértéke kb 0,é hizlaló is.Ha mondjuk 1500kcl-ban ennél teljes kiörlésű pékárut,zöldség-gyümölcsöt,húst,halat fehérjét sokkal jobb lenne,mintha eszel egy 500kcl-t,amivel annyit érsz el hogy gyomorproblémáid lesznek,ki fogsz ájulni,és kimarja a gyomrodat a sav az éhségtől.Ez maximum az unatkozó "háziasszonyoknak" illetve az elkényeztetett gazdag nőknek való,akik max a szépségszalonba,edzeni és vásárolgatni mennek,az nem annyira megterhelő.Ezt nem piszkálódásból írtam,de jó ha tudod hogy napi 500kcl mellett te nem fogsz heti 5x 45percet futni...mert nem lesz energiád.Megéri?
2012. okt. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mennyit fogyhatsz így (hosszú távon)?


Semennyit.

Hogy miért? Mert azzal, hogy koplaltatod magad, csak annyit érsz el, hogy miután befejezted ezt a nagyon okos diétát, a dupláját szeded fel annak, ami lement.


Arra még nem gondoltál, hogy ha ez a módszer eredményes lenne, akkor miért kell megismételned?


Ha tavaly sikeres lettél volna ezzel, most nem lenne szükséged újabb hülye diétára.


Egyszer kell lefogyni, de akkor normálisan.

Életmódváltásra van szükséged, és akkor nem hízol vissza többet.


Ma linkelte valaki, de tényleg érdemes elolvasni:

[link]

2012. okt. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Hát azért attól is függ, mennyi ideig csinálod ezt. De amúgy én sem ajánlom, mert napi 500 kcal nagyon nagyon kevés. Hallottál már a jojó-effektusról? Pont ez a lényege, hogy koplalsz, fogysz pár kilót, utána elkezdesz normálisan enni és a szervezeted minden kcal-t elraktároz, így azonnal vissza is hízod a leadott kilókat...vagy még többet.

15l

2012. okt. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!