Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Segítség! Valaki lenne kedves...

Segítség! Valaki lenne kedves fényt gyújtani ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Üdv!Járok edzeni,igaz csak 3x egy héten(4-re fogom felvinni),viszont ilyenkor mindíg elégetek 6-800 kalória között,mégsem fogyok.Szerintem az étrendem a baj.Az a teóriám,hogy bármit ehetek(kerülöm a cukrot,zsírt is alig) normál kaját(leginkább gyorskaját,mint mikrózható tacskós makaróni,vagy uncle bens zacskós rizs vmivel/szendvics reggelire) délben meg reggelire,ha mondjuk megeszek mondjuk 800-900 kalóriát délután 2ig,és délután lemozgok 700at,akkor ezt a test úgy veszi hogy csak 200 kalt ettem mára,tehát fogynom kell.Ezt jól látom vagy téves?? 26 éves férfi létemre ha megeszek 1000-1200 calt az úgy gondolom nemkéne hogy rossz legyen... a 2500tól azért ez egy kicsit kevesebb.. pláne ha csak 900..

2012. okt. 20. 14:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Jól értettem, hogy 1000-1200 kalória körül van a napi energia beviteled? Ha igen, akkor sürgősen változtatni kell, testsúlyhoz ki kell számolni, mennyit kell enned. Ez úgy 2000-3000 kalória lesz, és ha belőtted a kaját, akkor már muszáj lesz fogynod, persze normális kajákkal, nem "tacskós makarónival" :D
2012. okt. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!