Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek ha hasonló mennyis...

Szerintetek ha hasonló mennyiséget, kajákat eszek fogyhatok? Leírom hogy ma mit ettem, persze nem mindennap ilyet ennék hanem mondjuk halat meg hasonlót na értitek.

Figyelt kérdés

-1 nagy szelet bundáskenyér, mustárral, egy bögre tea

-egy db alma

-egy kis adag rakottkrumpli, egy (diétás)csirkecomb és egy 6 cm-es uborka

-4 szem cukorka(ezt nem akartam enni)

-egy vanilliás krémkönnyű joghurt

és persze min 2 liter vizet ittam :)



2012. okt. 23. 16:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Írd le, hogy hány éves vagy, milyen magas, hány kiló és hogy mennyit szeretnél leadni, illetve hogy a korábbi étkezéseid mennyiben tértek el a mostanitól!


A bundás kenyér, rakott krumpli és a cukorka nem kifejezetten diétás ételek, de ha eddig napi 3 bundás kenyeret és két púpos tányér rakott krumplit megettél, akkor még akár ez is hozhat eredményt (persze csodát ne várj tőle)

2012. okt. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
16 éves lány vagyok, 173 cm magas és 76 kiló :/ és van rajtam háj, de eléggé intenzíven sportolok heti 4 edzés :D és az a baj hogy én kilóra is szeretnék fogyni de nem tudok mert ennyi edzés mellett csak egyre jobban izmosodom és szerintem túl vastag a combom igaz hogy nagyon izmos és tényleg nagyon izmos, de van egy kis zsír de inkább a hasam a problémásabb :/ de egyébként nem eszek olyan húú de sokat csak szeretnék egészségesen enni és fogyni de nem eszek 2 púpos tállal:D
2012. okt. 23. 17:39
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg tervezel valamit enni vacsorara mert ez sem mindegy. :)

En is eppen fogyozom es reggelire ettem egy szelet vajas kenyeret, tizoraira egy joghurtot, ebedre egy kis tanyer borsofozeleket + 3 pici rantott csirkemel csikot (ezt nem olajba sutottem hanem sutobe). Vacsorara csak sima tonhalat fogok enni, egy kemenyre fott tojassal es 1 kocka medve sajtal es paradicsommal.

En este 6-kor vacsorazom es utanna mar csak reggel eszem. Napkozben megiszom 2 tejes kavet egyet reggel es egyet ebed utan.

Hasonloan eszem 2 hete es lement rollam majdnem 3 kilo. Neha tizoraira joghurtot neha meg gyumolcsot eszem.

Pentekenkent jarok zumbazni es hetfotol-csutortokig szobabiciklizem napi 20 percet de azt nagyon kemenyem, ugy, hgoy folyik rollam a viz. :) Nekem ez eddig bevallt. Meg 6 kilo van hatra amit fogyni szeretnek.

2012. okt. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

hát én ennyit ettem :D de nem voltam éhes:D

egyébként már 11 éve kézizek :D

2012. okt. 23. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!