Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Norbi update 1-es kóddal...

Norbi update 1-es kóddal fogyózik valaki? Mennyire hatásos? Anyagcsere nem lassul be? Mennyit sikerült leadni? Mióta csinálod?

Figyelt kérdés
2009. aug. 11. 08:24
 1/4 anonim válasza:
100%

Csak édesanyám nevében beszélhetek!

Neki sikeres a diéta, már kb 3 hónapja csinálja.

2009. aug. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%

reggelre 2-est is egyél...


akkor nem lassul be az anyagcsere, ha többször eszel egy nap (itt ne úgy értsd hogy minden étkezés 3 fogásos pacal pörkölt hanem pl. délután folyamán bedobsz 1-2 cukormentes yoghurtot kis natúr zabpehelyjel, 1-1 gyümölcs stb...)

2009. aug. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

igen én csinálom. még csak 3.hete, de már lement 3-4 kiló!!

próbálok nem éhezni, és norbi 1-es kajákat eszem főleg. ebédre rendesen eszek, vacsorára inkább csak joghurt és kefír, napközbe ha édességet akarok akkor norbi túró rudi, ami update 1-es! nekem eddig bevált.ja és persze tornázgatok is néha amikor van kis időm.

2009. aug. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én 10 kg adtam le kb. 2 hónap alatt vele. Már több is lement azóta, csak elromlott a mérleg, szóval pontosan nem tudom, hogy mennyi!:) De engem kilók annyira nem is érdekelnek. Reggel eszem 2-eset, délben 1-eset, du. pedig csak gyümölcs, zöldség. Meg edzem is heti 4x!
2009. aug. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!