Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 2 hónap alatt 10 kg-t lehet...

2 hónap alatt 10 kg-t lehet fogyni? Lent a többi!

Figyelt kérdés

15/L

Azt csinálnám hogy nagyon keveset ennék ( föleg fehérjét meg fehérje turmixot ) mellette meginnék napi 2-3 liter vizet vagy cukormentes teát.Napi 1 órát futnék futópadon vagy elliptikus trénereznék.+30 perc torna(súlyzó,lovaglópad,tornagyakorlatok felülés meg stb..) szerintetek sikerül? Tapasztalatok?:)



2012. nov. 2. 18:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
szénhidráton sztem nem kell emelni, igazából a szénhidrát nem is szükséges. épp elég annyi ami a zöldségekben meg gyümölcsökben van, szerintem nem kell plusz kenyér meg krumpli, rizs
2012. nov. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
60%

Hát most pontozzatok le nyugodtan

Én 12 kilót fogytam 2 hónap alatt koplalással és egy deka sem jött vissza.

Sokkal jobban érzem most magam mint előtte.

Nem bíztatok senkit de nekem sikerült:)

Most 165 cm és 56 kg vagyok :))))

2012. nov. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
dejóó:D ügyes vagy.és sportoltál mellette?miket ettél?
2012. nov. 5. 15:12
 14/14 anonim ***** válasza:

én 1,5 hónap alatt 13 kilót fogytam 1000 kalóriás étrenddel,amit én állítottam össze.mondjuk én nagyobb súlyból,93 kiló voltam,és 80-ra fogytam,172 centi magas és erős csontú,tehát nem voltam 80 kilósan dagadt

krumplit egyáltalán nem ettem,rizst,tésztát ettem öt dekát egy alkalommal zöldséggel

ettem csirkemellet zöldséggel,sok salátát(kígyóubi,retek,paprika,paradicsom,néha hagym,a,feta sajt,kefírrel és egy kicsi salátaöntet porral),és sok-sok zöldséglevest.ettem szendvicset is,tk toast kenyér egy darab,két szelet sonkával,sok zöldséggel.nasi az alma vagy néha müzli szelet

de csináltam magamnak pörit is csirkemellből,és főztem bele káposztát,nagyon finom volt,és tápláló

minden nap ettem főtt kaját,erre nagyon odafigyeltem.mellette meg kalóriamentes innivaló

ja és nem sportoltam

2012. dec. 1. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!