Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A fógyókúrámhoz hatásos a...

A fógyókúrámhoz hatásos a Pickwick zöldtea, narancs és borsmenta aromás?

Figyelt kérdés
És ha igen mennyit kell ebből inni 1 nap és ugye natúran kell inni??És miért is hatásos a zöld tea a fógyásomhoz???Köszi
2009. aug. 14. 12:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ne filteres zöldteát igyál (pláne ne pickwicket, ha fogyni akarsz), hanem szálasat, sokkal hatásosabb.

Teaházakban lehet kapni, vagy netről lehet rendelni

És igen, natúran kell inni.

2009. aug. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, napi 1 bögre, minden édesítő nélkül (mert azok savasítják). A zöld tea segíti a zsír égetését. Ez nem azt jelenti, hogy megiszod, és csökken a súlyod, hanem, hogyha annyit eszel, és annyit mozogsz, amitől csökkenne a súlyod, akkor a zöld tea segít, hogy a súly ne az izomból, hanem a zsírból menjen le. Tapasztalat. 4 hét fogyózás, a 2. héten nem ittam teát. Fájt minden végtagom, és a súlycsökkenés ellenére a testzsírszázalékom nőtt, mert izmot vesztettem. Elkezdtem inni újra, és jobban éreztem magam rögtön. (persze lehet, hogy placebo hatás :))
2009. aug. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!