Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Számomra is végezhető tornát...

Számomra is végezhető tornát szeretnék, van ilyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


18 napja fogyórkurázok, lement 9 kiló 0 mozgással, próbálok mozogni, de nem megy, hamar elunom, nincsenek ötleteim, vagy , hogy milyen sorrendben csináljam a dolgokat stb. Has, Comb, Mell, ezekből szeretnék fogyni, napi ajánlott 1 óra torna azt hiszem.


Tudnátok esetleg olyan 1 órás tornavideókat linkelni, amelyek egy 130 kilós ember számára is elvégezhetők? kérlek segítsetek! köszönöm!


2009. aug. 14. 13:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Az én legeslegjobb drága barátnőm is 130-ról indult, együtt kezdtünk el úszni járni. Sokat fogyott tőle, bár nagy elhatározás kell hozzá, mert az úszástól megjön az ember étvágya rendesen. Plusz a te súlyodnál már nagyon oda kell figyelni, mit, hogyan terhelsz, az úszás ebből a szempontból is ideális neked.

Én csak szabadidős tevékenységet ajánlanék, hiszen otthon uncsiiii egymagad a négy fal között tornázgatni. Szóval pancsolásra fel! :)

2009. aug. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, nem rossz, de sajna időm nem engedi, hogy úszni járjak. Esetleg valaki még? köszönöm!
2009. aug. 14. 17:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én tesóm 135 ről kezdte,de ő kifejezetten lusta,a tornát,sportot még nézni se bírja,nem hogy csinálni.Ő úgy fogyózik,hogy nulla mozgás mellett alig eszik.Szépen mennek le a kilói. Mondtam neki,hogy így izmot is fog veszíteni,de le..arja.Addig csinálja így míg 90 nem lesz.Azt mondja neki mindegy ,hogy miből áll az a mínusz 45 kiló,csak már ne legyen rajta.
2009. aug. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szia!Ajánlom neked:Norbi:Duci tréning torna dvd-jét.Ebben kifejezetten ilyen alkatú embereknek van torna,és simán meg lehet csinálni.Remélem segítettem.
2009. aug. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm! ezt a ducitornát nézem, jónak tűnik!

Köszi mindenkinek!

2009. aug. 15. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!