Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Hogyan fogyhatnék...

Mit tegyek? Hogyan fogyhatnék 5-6 fiút? 13éves-lány

Figyelt kérdés

Sziasztok! Mit csináljak..6 kilót szeretnék lefogyni de szinte semmi nem áll rendelkezésre.. nyáron meg ősszel futottam de most már 5-kor sötétedik és már nem tudok futni mert addigra nem érek haza (a kajára figyelek tehát nem eszek erős,zsíros kajákat)[a nyáron fogytam 7 kilót].. 12éves lány! Előre is köszi a válaszokat!!

Mit csináljak hogy továbbra is tudjak mozogni és fogyni (mellékesen járok hetente 2x kézilabda edzésre)



2012. nov. 15. 18:18
 1/6 anonim ***** válasza:
milyen 5-6 fiú?XD
2012. nov. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
kilót xdddd elírtam bocsi
2012. nov. 15. 18:28
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Vigyázz a túlzásba vitt fogyózás árthat is! Amint látom, már sikerült egy teljes évet is lefogynod az életkorodból azalatt, hogy eljutottál a kérdéstől a részletezésig.


Amúgy ami a fejedben, az a szádon úgy látom. Fiút legkönnyebben légypapírral tudsz fogni, fiúkoleszban, vagy legalábbis egy fiúkolesz fiúszárnyában, illetve szobájában. 10-15 m megteszi, kifeszíted a bejárat elé, majd egy hangosat bekiáltasz: "Ingyen sör!". A kolesz létszámától függően, akár 5-6 vagy annál több fiút is foghatsz.

2012. nov. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
mondom hogy elírtam xdddd
2012. nov. 15. 18:33
 5/6 anonim ***** válasza:

Ne egyél szemét kajákat, egyél normális ételeket.

Normális a hús, szalonna, hal, tojás.. zsíros húsos dolgok, és a zöldségek többsége.


Olcsó, vacak, megbetegítő, hizlaló, zsírosító ételek a tejtermékek, cukros, lisztes, krumplis, gabonás, kukoricás ételek. Ha ezeket elkerülöd rendben leszel.

2012. nov. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ezt nevezik freud-i elszólásnak :-)


Hogyan foghatnék 5-6 fiút akartál mondani - tudat alatt!

Nem semmi. 13 évesen már 5-6-ra van szükség ...

Nekem 53 évesen már 1-2 -lány- is elég ...

2015. jún. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!