Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezek anorexia tünetei?

Ezek anorexia tünetei?

Figyelt kérdés

Egy sikeresnek mondható fogyókúra után,már rég nem kéne fogyjak,számolgassak,tudom,napi max 500Kcal a napi bevitt tápanyag,de lehet ezzel sokat irtam! Amúgy 57kg 170cm

Ha tàrsasàgban ennem kell,majd megveszek,utàna eszeveszett edzès



2012. nov. 15. 21:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

napi max 500cal?

akkor igen valószínű.

de valamit elírtál.

500 napi cal-lal nem voltál sikeres,hanem inkább tájékozatlan,és önpusztító,de gondolom pont ez volt a cél is,nem a testzsír leadás és az egészséges életre való törekvés.

2012. nov. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nagyon kövèr voltam,eleinte normálisan diètàztam,napi 3szori ètkezès,mozgàs,majd utána egyre kevesebbet ettem,mert hiába adtam le 40kg-t,még mindig kövérnek láttam magam!

Most ott tartok,hogy ennék,de fèlek hogy egy kilót is vissza hízok

2012. nov. 15. 22:31
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Fordulj orvoshoz, ha úgy érzed problémád van, vagy anorexiás lehetsz.
2012. nov. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%

500 kcal/ nap az egy étkezés. Mondjuk egy kiadós reggeli.


Így folytatva testileg is beteg leszel!

2012. nov. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,szerintem sem egészséges ez igy,idáig már eljutottam,h ezt érzem. Szeretnék tenni ellene,de hízni nem szeretnék!
2012. nov. 16. 14:03
 6/10 anonim ***** válasza:

Puszta jóindulatból írom: fordulj orvoshoz! De már az is remek, hogy legalább belátod, hogy ez így nincs rendjén.

Büszke lehetsz magadra, hiszen nagy siker 40 kg-tól megszabadulni. De! Tudni kell, hogy hol az egészséges határ. Hidd el, hogy csodásan nézel ki így, ahogy most vagy, felejtsd el a további önsanyargatást.

2012. nov. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Nagyon szépen köszönöm biztató szavaid,jólestek,segítséget fogok kérni,nem szeretnék fiatalon elpatkolni! :)
2012. nov. 17. 07:51
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia.

Több mint 3 éve elkezdtem fogyózni, nekem is fogyinak indult, az elején 1200 kcalt ettem meg ehhez hasonlók... szép lassan csökkentettem, lementem 1000re, majd 800-ra...

a végén 400-500-at ettem: csirkemell napi 2-3szor, saláta, zöldségek, gyümölcs (alma, kiwi, citrusfélék főleg. a banán pl szigorúan tiltott volt sovány felvágott, esetleg ha olyanom volt REGGEL egy-két szelet tk kenyér, nagyon vékonyra szelve!!


Utána elkezdtem többet enni.

2010 májusban és Nyáron ettem ennyit főleg, majd augusztusban 1300 kcal körül ettem, októberben már 1700-1800 körül. Télen (2010/2011) pedig végig 1700-1800 kcal körül ettem.

Egy dekát nem híztam a nyári súlyomhoz képest! (összehasonlítás: 2010. június 20. körül 45 kg voltam, júliusban 43 kg körül, 2011 februárjában is 43 kg voltam, de úgy hogy egy csomó ch-t is ettem, meg sósat is, sajtot, tehát még vizet is raktározott a szervezetem mikor reggel megmértem magam)


Módszer:

NE RÖGTÖN emelj napi 500 kcalról 1800-ra! Szép fokozatosan. Először a napi 400-ról 500-ra emeltem. Elkezdtem többet enni: megengedtem magamnak a kefirt/natúr joghurtot. Naponta pl. 1 pohárral több az kb. 93 kcallal több. (zsírszeglény fajta!)

Egy-1,5 hétig ennyivel ettem többet.

Majd az 500 kcalról emeltem 600-650-re. Pár szelettel több felvágott, és 1 helyett 2 szelet kenyér. Kefir megmaradt.


És így tovább. 1 hét múlva 600-650 kcalról megint emeltem 750 körülre.

Szép lassan fokozatosan emeltem, hétről hétre. Így nem hízol vissza. Akkor van visszahízás ha 500-ról rögtön elkezdesz 1800-at enni.

Meg a tested akkor kikészül nehogy rögtön 1500-at vagy 1800-at 2000-ret egyél! Mert a tested hozzászokott a kevés kcalhoz.


A zsidók, akik a táborokban voltak, ők azért haltak meg a háború után (mármint aki kijutott a táborból) mert SZALONNÁT, és zsíros kajákat adtak nekik!

Csontsoványra lefogytak, és alig ettek a táborokban valamit... a testük elszokott a kajától.

És "erősítésként" egyesek a kisgyerekeknek, meg a legyengült szervezeteknek szalonnát, kenyeret meg nehéz zsíros kaját adtak...

És meghaltak, hiába menekültek meg a táborból, mert nem bírták megemészteni ezeket a kajákat.


Javaslom: könnyű ételeket kezdj el enni. Nehogy szalonnát, vagy lángost, vagy hamburgert próbálj betolni... sőt sztem a zsíros sajtokat, húsokat is kerülni kell.


Csináld azt, amit én, és nem fogsz visszahízni.


Ja, 2010/11 telén végig 43 kg voltam (168 cmhez) heti 1-2 sport + sokszor séta + torna. Napi 1700-1800 kcalt ettem.


Ha valamire kíváncsi vagy, írj privátot és segítek neked!

2013. jan. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ja igen, én anorexiás voltam (és vagyok).


Amiket leírtál azok a tünetei igen.

- én sem akartam társaságba menni, az egész 2010/11-es telemet otthon töltöttem mert ha valaminek nem tudtam PONTOSAN, grammra, az értékét és a kcaltartalmát nem mentem sehová. étterembe pl nem tom kiszámolni mi mennyi, csak ha otthon mérlegen lemérem

- eszeveszett edzés is az

2013. jan. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
jesszus kedves utolsó, 168 cmhez 43 kg?? az meglehetősen kevésnek tűnik nekem....:-/
2013. jan. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!