Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért akar mindenki lefogyni...

Miért akar mindenki lefogyni a nyaralásra?

Figyelt kérdés

Pontosabban: miért csak a nyaralás kedvéért akartok lefogyni. Ha egész évben jó úgy, ahogy van, akkor mit számít az az 1-2 hét?


Nem értem...


2011. jún. 20. 11:25
1 2
 1/12 bix ***** válasza:

ki érti? én minden tavasszal végigszenvedem a teremben a tavaszi idénygyúrósokat, akik lejönnek zajongás meg bandázás megy, aztán rájönnek hogy már késő volt, akkor koxhoz nyúlnak, felpumpálják magukat 2 hónap alatt, majd köv tavasszal lenéznek újra, persze ugyanúgy leépülve.


ezek az idényfogyások is ilyenek. jön a strand, aztán ott ciki van, de persze pénteken indulok, és van 4 napom hogy leadjak 15 kilót...


soha nem fogom megérteni, a tartós és látványos dolgokhoz sajnos idő kell, és elég sok szenvedés, lemondás...

2011. jún. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igazából nekem, személy szerint nem az a célom, hogy a nyaralásra sikerüljön leadnom pár kilót. Ez csak egy kitűzött határidő, ami talán jobban motivál, mint az augusztus 14.-e, vasárnap. Mert akkor nincs semmi.
2011. jún. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

* a tartós és látványos dolgokhoz sajnos idő kell, és elég sok szenvedés, lemondás


Szerintem meg pont nem... csak idő és türelem.

2011. jún. 20. 11:34
 4/12 bix ***** válasza:
hát aki edzést is beiktat, és csinál napi 1-1,5 óra intervallumos futást heti 3-4x, az azért nem mosolyog annyira őszintén amikor végzett:D
2011. jún. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Mert jon a bikini szezon
2011. jún. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
gondolom azért mert ruhában még el lehet takarni kisebb hájacskákat de a bikini mindent megmutat.:) pl én is nyaralás előtt pár hétig sokkal jobban diétázom, mert így tökéletes alakom lesz a strandon. 1-2 kiló feleslegnél van értelme 2 héttel előtte nekiállni de akin 15-20 kiló felesleg van az nem fog sokkal jobban kinézni. meg tényleg a kampányfogyókúra a legrosszabb. egész évben oda kell figyelni és sportolni én sem értem hogy miért az utolsó percig halogatják és várnak valami csodamegoldásra ami 2 hét alatt topmodellt farag belőlük.
2011. jún. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom ezzel mi a problémád....

Soha életemben nem láttam még a tengert, de idén júliusban végre elutazok 1,5 hétre Görögországba. Már januárban lefoglaltuk az utat, ezért február 1én elkezdtem diétázni. Eddig fogytam 18 kg-ot, és mire indulunk a - 20 kg már biztoss meglesz. Ennyi volt a célom, és engem az utazás nagyon motivált.

2011. jún. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem csak nyaralás, hanem az esküvőm is motivál. Sokak szerint az is hülyeség, mert mi értelme diétázni egy napért/hétért. Igenis megéri. Mert azon a napon tökéletesen akarom érezni magam, nem a zsírpárnák miatt aggódni. Olyan ruhát akarok felvenni, ami tetszik, nem amiből van a méretemben, vagy ami jól áll az én alkatomhoz. A lagzis képeimre büszke akarok lenni, nem dugdosni őket, mert jaj de hülyén néztem ki. A nászúton sok sok bikinis képet akarok, nem olyanokat ahol törölközőbe bújva takargatom magam. Nekem ezek megérnek egy évnyi diétát, hogy 15 kilóval könnyebben, magabiztosan, boldogan menjek majd férjhez.
2011. jún. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A bikiniszezonra tippelnék, gondolom a pulcsi takarásában elvannak a lánykák hájhurkácskákkal, aztán ilyenkor felpróbálják az új fürdőruhát, és akkor jön a pánik, ez ilyen tipikus hülyeség.

Én a hideg, vastagruhás novemberben álltam neki a fogyókúrának, januárra ez életmódváltássá módosult, mostanra egész okés vagyok. Mondjuk én soha nem járok strandra, mert utálom, meg mellesleg magasról teszek mások véleményére, magamnak akarok tetszeni. :)

2011. jún. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
nem azzal van a baj ha valaki már hónapokkal előtte nekiáll diétázni hanem azzal mikor valaki 1 héttel a nyaralás előtt feltesz olyan kérdést hogy hogy fogyhatna 8 kilót, bármi áron.
2011. jún. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!