Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Áprilisig hogyan adhatok le...

Áprilisig hogyan adhatok le 10 kg-t?

Figyelt kérdés

171cm/73kg vagyok, egy tízestől szívesen megszabadulnék. De ha nem is annyitól, legalább 8 kg-tól. A zsír jól oszlik el rajtam, 65 körül szoktak tippelni az emberek. A kérdésem az, hogy milyen módszerrel adhatok le árilisig 10 kg-t úgy, hogy azt tartani is tudjam. Jó lenne leginkább mozgással leadni, de sokat fáj a térdem, és pénzem sincs kondibérletre, vajon melyik mozgásforma és milyen rendszerességgel lenne megfelelő? Esetleg olyanok is írhatnának, akiknek sikerült lassan és eredményesen lefogyni.

Köszönöm 18/L



2012. nov. 29. 22:46
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
kis mozgáz nem ártana,az elsövel meg ne foglalkozz,mert gyökér
2012. nov. 30. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
42%
*mozgás
2012. nov. 30. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
27%
Kaja többet számít mint a mozgás. Sokkal többet! Miket eszel egy nap? leírod egy tipikus napodat? sztem amúgy 20 kiló is lemehetne. oké, nem áprilisig, áprilisig mondjuk 10-15 az okés, de ne állj meg:o még ha 10 kilóval könnyebb leszel még akkor is nehezebb leszel pl nálam, pedig én fiú vagyok és azért magasabb mint te. a lánynak könnyebbnek illene lennie a fiúnál:D
2012. nov. 30. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

1: nem vagyok disznó!

2: húszast biztos nem fogok leadni, nem akarok anorexiásnak kinézni

3: éppen ti is pont úgy elszégyellhetnétek magatokat, mert fiú létetekre nektek sem épp normális a súlyotok... fikázni a legkönnyebb, én tanácsot kértem, erre ti elkezdtetek disznózni. előbb nézzetek tükörbe, majd aztán ítélkezzetek. az ilyenek inkább ne válaszoljanak.

KÖSZÖNÖM!

2012. nov. 30. 10:05
 5/11 A kérdező kommentje:
Ha ennyire tökéletes vagy, miért nem tudsz normálisan válaszolni egy normális kérdésre? Külföldön dolgozom, a kajám kötött, napi 3x eszek amit adnak... ennek ismeretében esetleg arra a kérdésre, hogy mit sportoljak, tudnál normálisan válaszolni?? Biztosan megerőltető.
2012. nov. 30. 10:47
 6/11 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Én kb. 10 hónap alatt adtam le 10 kg-ot. Az étrendemben csak az étel mennyiségét változtattam + napi ~ 2-3 liter (alapjáraton nem iszok elegendő vizet, nekem még ez a mennyiség is jóval nagyobb az átlagosnál)

Általában minden másnap futottam vagy tornáztam.

2012. dec. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

viszont ha fáj a térded, nem ajánlom a futást, mert csak rontasz a helyzeten

utolsó

2012. dec. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
járj pl kézi labdaedzésre. heti 5x másfél óra rendes edzés ahol végig mozogsz, használna. Szóval ha szart eszel akkor elhízol hacsak nem edzel rengeteget!
2012. dec. 2. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem szokásom szart enni.
2012. dec. 2. 15:57
 10/11 anonim ***** válasza:
Miert mit eszel? Van benne liszt? Es cukor? Sokakra a tej sincs rossz hatassal. Iszol uditoket? Folytassam? Leirhatnad mit eszel es iszol egy atlagos nap
2012. dec. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!