Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Extrém túlsúly?

Extrém túlsúly?

Figyelt kérdés

aki extrém túlsúlyos annak már csak ha 1500 kaloriás étrendre átállna az is sok súlyvesztést jelentene nem?


gondolok itt 150+ kgra.



2012. dec. 3. 23:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Persze, én nem mondtam, hogy a jó testkép az a kockás has és izmos test, bár tegyük hozzá, hogy a vadászó emberek nem keveset mozognak, viszont iszonyat vékonyak, és nagyon kevés ideig élnek. Ez betudható az orvoslás hiányának is, de én azért kíváncsi lennék, hogy hogy alakul a vérképe egy afrikai törzs lakójának, aki túlnyomó részt húst eszik és gyűjtögetett növényeket. Miért öregszik a bőrük olyan gyorsan? Miért öregszenek a sejtjeik olyan gyorsan? Nagyon sok kérdés van a paleóval kapcsolatban, ami kételkedésre ad okot.
2012. dec. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Remélem vizsgálni is fogják.
2012. dec. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Semmi baja nincs gondolok itt a pajzsmirigyre, már volt több vizsgálaton.. Amúgy 193cm 186kg és lipidologián is járt ahol 1500 kaloriás étrendre lett kötelezve + volt dietetikus aki személyre szabott étrendet csinált neki + elmondta jó néhány tanáccsal.
2012. dec. 4. 14:38
 14/14 A kérdező kommentje:
Egyik kedves ismerősöm ,de én is 1500kcaloriás étrendet követek együtt fogyózunk bár rajtam csak 15kg túlsúly van. Együtt csináljuk így könnyebb neki is nekem is van kivel.
2012. dec. 4. 14:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!