Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Koplalásnak számít ha csak...

Koplalásnak számít ha csak kétszer eszem (reggeli, ebéd) és utána már semmit?

Figyelt kérdés
Ilyenkor is jobban raktároz majd a szervezetem, és több jön fel mint le?
2009. aug. 19. 12:01
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
A koplalás az amikor nem eszel semmit!!! csak folyadékot iszol pl.: vizet. amit én csinálok
2009. aug. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
én értem, de mivel ez a napi két étkezés sem valami sok, arra lennék kíváncsi, hogy a szervezetem többet fog-e raktározni, és mint a koplalásnál több jön-e majd vissza mint amennyi lement.
2009. aug. 19. 12:11
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Hát elvileg igen.Nem rég én is így jártam ezzel a koplalással,de sürgősen le kell fogynom és ezért csinálom megint. Amúgy ha nem akarsz így járni inkább csinálj minikajálásokat naponta 5X 6X így biztosítod az anyagcseréd jó működését stb... ja első voltam:)
2009. aug. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Inkább egyél napi 4x, tehát reggeli, ebéd, és még délután 2x kisebb adagokat, és este pesig lefekvés előtt 3-4 órával ne egyél. Én ezt csinálom,és bevált.
2009. aug. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Eddig az összes válaszoló baromságokat írt.

Igen, orbitális f*szság, amit csinálsz, igen, jobban raktároz majd a szervezeted ilyen pocsék étkezéstől.

2009. aug. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

értem...

akkor segítneél, hogy mennyit, és mikor egyek? Nem tudom beosztani..

2009. aug. 20. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!