Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyire lehet hatásos ez a...

Mennyire lehet hatásos ez a diéta az almával?

Figyelt kérdés
Tehát, a helyzet az hogy az utóbbi napokban kicsit elszaladt velem a ló. Többet ettem a kelleténél és ez látszik is. Az érdekelne hogy találtam itt egy cikket. Ha nem is megy le 3kg az nem baj de szerintetek hatásos lehet azért egy ilyen 5 napos fogyókúra szerű dolog? A célom nem a világmegváltó fogyás mielőtt itt mindenki ilyen jellegű kommentárokkal látna el, csak érdekelne hogy kinek jött be ez a dolog. Mert nagyon nem jó így a gyomrom ahogy most van. Előre is köszönöm! [link]

2012. dec. 16. 15:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Aki ilyen diétákat kitalál, azokat fel kéne kötni. Miért pont alma? Sose értettem azokat a fogyókúrákat, amik egy bizonyos étel köré épülnek. Mi van az almában, ami hasznos szálkásításkor? Semmi. Az alma cukros víz. És a villámdiéták a súlycsökkentésre alkalmasak, nem a testzsír csökkentésére. 5 nap alatt semmi látványos zsírcsökkenést nem fogsz elérni, pláne ilyen szar diétával.
2012. dec. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Semennyire! Végigolvastam a leírtakat, és csak a fejemet fogam, mivel nagyon sok embert megtévesztenek.
2012. dec. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Napi 6 alma? Azon még egy etióp is éhen hal...

Ha valaki gyümölcsön akar fogyni napi 3ezer+ a minimum.És persze nem rak hozzá sajtot, stb. Jesszus, mekkora egy borzalmas cikk ez.Anorex nevelde.

2012. dec. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát rendben, köszönöm a válaszokat! :)
2012. dec. 16. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!