Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért vannak ilyen sokan...

Miért vannak ilyen sokan kövérek? Miért van az, hogy aki meg fogyózik azt leszólják?

Figyelt kérdés

Én is azt vettem észre, hogy aki fogyni akar, azt azonnal leszólják, hogy biztos beképzelt hogy a testével foglalkozik. Aki meg kövér az meg becézgeti a háját, meg hogy kell a "kraft" meg így kerek és szép az élet. Én undorodom a hájtól, a hájamtól és nagyon rondának tartom a testemet, s soha többet nem akarok így kinézni ilyen kövér lenni, mint ami most vagyok. Fogyni akarok. A durva meg az, hogy -holott kövér vagyok- az utcán simán elvegyülök, még csak meg se néznek, hogy "de kövér" mert sokaknak ilyen -és még durvább- alkata van. Rám meg azt mondják hogy "átlag" meg "karcsú", holott én nem vagyok az a 170/69 kilómmal. Még bő mínusz 15 kg lenne nekem az ideális testsúly, mert akkora se..ggem és combom van, mint egy marhának.


Ti hogy vagytok vele? Titeket nem szólnak le a kövérebb családtagok/barátok/stb? Ti hogyan fogyóztok?


Lassan már ott tartunk, hogy "szégyen" lesz a fogyókúra...



2012. dec. 21. 09:24
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
75%

Én azt nem értem, hogy a 170 és afelettiek miért akarnak 60 alá menni?

55-re?

Akkor a 160 centiseknek meg a 45-öt kellene megcélozniuk?


Miért akartok serdületlen kislányoknak kinézni teljesen lefogyasztva magatokról minden nőies gömbölydedséget?

Nem felesleges hájról beszélek, hanem a KELLŐ mennyiségű hájról.

2012. dec. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
A válasz elég egyszerű és egyértelmű sok a lusta féltékeny ember aki úgy veszi ha már nekik "nem megy" más se fogyjon már le, többen legyenek olyanok mint ők és ez megnyugtatja őket ha valakin változást látnak már kétségbe esnek. Ne mások véleménye érdekeljen
2012. dec. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
62%

9-es! Igen, nagyon sok a dagadt ember. De már feltűnően zavaróan dagadt.


Egyébként alacsony vagyok és alapvetően vékony voltam mindig, ezért nekem igenis feltűnt az 5 kiló plusz. Lehet, hogy egy 170 centis lányon nem nagy dolog, de 158 centisen elég sok 5 kiló plusz zsír, úgyhogy jobb hogy lefogytam.

2012. dec. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
57%
sztem tök jó leszel 54 kilóval, addig meg se állj, ne hallgass azokra akik szeretik a felesleget:DD anyum néha leszól h sovány vagyok, én visszavágok egyből mindig h te meg kövér XD szóval ennyi :D amúgy nem vagyok sovány és kockás a hasam is, izmos vagyok, de vékony, nem hájas.. mindig ilyen voltam, sőt vékonyabb, izomtalanabb.. de így is megszólnak.
2012. dec. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
mmint csak anyum, a lányok szerint meg tökéletes vagyok :O :D
2012. dec. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
le kell szarni mások véleményét:P
2012. dec. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
81%

Ahogy írsz magadról, meg a hájról, kövérségről, az ne haragudj, de beteges.


Fröcsög az önutálat a szavaidból.


Ha így utálod magad, gondolod, hogy azt meg fogja oldani 15 kiló fogyás?

Szinte biztos, hogy nem.

69 kilósan így gyűlölni magad!?

Miért?


Kövér sem vagy, normális a súlyod, nem is értem, hogy beszélhetsz így saját magadról?


Megérteném, ha 100 kiló lennél, de 69 kilósan, ez beteges.


Igen: átlagos vagy, nem kövér.


Ha "undorodsz a hájadtól", meg hasonló, akkor inkább lelki bajod van, és nem fogyóznod kellene, hanem pszichológushoz menni.

2012. dec. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
31%
hát pedig azért ez már kövér szerintem :o de tényleg ne utáld magad, mert simán leadod és imádni fogod a tested :)
2012. dec. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
41%
mert a mai emberek közt a kövér az átlag, aki meg tenni akar ellene arról azt gondolják hogy beképzelt és többre tartja magát náluk. de ha le akarsz fogyni ne foglalkozz az idióták véleményével, csak a sajátodéval.
2012. dec. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
79%
Nem tudom, hol élsz, de én szinte csak karcsú embereket látok, és a volt osztálytársaim is, akik valaha kövérek voltak, mára mind lefogytak, engem kivéve. Szerintem a kövérség a szégyen ma már, nem a fogyókúra, én legalábbis sokszor érzem magam megalázva. A fogyókúra ma divat, ha kell, ha nem. Engem mondjuk az idegesít, hogy azok fogyóznak folyamatosan, akiknek kb. 2 gramm feleslegük van.
2012. dec. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!