Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » H. E. L. P.! Ez így is sok...

H. E. L. P.! Ez így is sok volt mára? (mármint a kaja mennyiség) ez a sport mellett?

Figyelt kérdés

Úgy szoktam lenni általában, hogy minden nap futok 1 órát (1 óra alatt FUTÓPADON lefutok 5 mérföldet), majd egy kicsit súlyzózok REGGEL a kondiban......


.......majd ESTE is VISSZA megyek a kondiba és ismét lefutok 1 óra alatt 5 mérföldet a futópadon és kicsit gyúrok valamit (lábgép vagy amihez még pluszban kedvem van.


NOS ma viszont sokat zabáltam. Megettem ma ÖSSZESEN kb 1900 kcal-t, amit ezekből vittem be:



- sok rizs

- sajt

- 100 % whey pro

- karfiol

- tejföl

- 1/2 banán


Tudom, nem ettem valami jól a sok rizs miatt. Szerintetek tényleg nagyon sok volt ez mára (még az esti edzésem vissza van...de tuti lemegyek...csak még emésztek...)!


170/69 L


Kb ezzel a mozgás mennyiséggel mennyi kcal-t lehet elégetni?



2012. dec. 21. 17:00
 1/6 A kérdező kommentje:

Szerintem nem írtam tisztán a mozgás részt. Ez van minden nap: REGGEL: 1 óra futás (5 mérföld) meg valami súlyzózás

ESTE: 1 óra futás (5 mérföld) meg valami gyúrás.



:D

2012. dec. 21. 17:02
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha szálkásítasz, akkor miért nem eszel húst?
2012. dec. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A többi napon eszem húst, csak ma maradt ki sajnos.
2012. dec. 21. 17:09
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Most szerintem elég nagy butaságot csinálsz azzal,hogy ennyit sportolsz egy nap. 1, túledzed magad 2, ha már nem fogsz ennyit sportolni (mert ezt nem lehet örökké csinálni,pláne ha dolgozni fogsz) akkor elég sokat vissza fogsz szedni. Inkább legyen úgy,hogy egyik nap kondi másik nap futsz.Sokkal több értelme van hosszútávon


Kérdésre válaszolva nem volt sok,csak sza.rból volt kevés. Diéta alatt sok fehérje kell,mert elveszted izomzatod.

2012. dec. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
de én nem azért edzek, mert túl akarom edzeni magam hanem csak egyszerűen mert jól esik. Jobbnak látom ezt, meg szórakoztat is (társaság is lent van a teremben stb.stb.) mint hogy tv-t nézzek vagy zabáljak otthon.
2012. dec. 21. 17:13
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez jó ha nem edzed túl magad. Az hogy egy nap nem úgy sikerül ahogy kéne, azon meg minek aggódni? 1900 kalória? Hát mi az? Semmi. Majd ha ez a szám olyan 4-5 ezer lesz akkor talán lesz ok aggódni. Persze ezt úgy mondom hogy tényleg csak néha van ilyen. Amúgy meg gáz ha alapból ennél kevesebbet eszel és ennyit sportolsz, szerintem az a napi 10 mérföld alapból olyan -7-800 kalória amire jön az edzés, és a 1900-ra gondolod hogy sok.
2012. dec. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!