Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Héjában főtt krumplit ehetek...

Héjában főtt krumplit ehetek diéta alatt?

Figyelt kérdés

2013. jan. 10. 14:12
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
61%

Persze, hogy tudom!

Mértékkel, és ha beszámolja más kajánál, akkor még esetenként ez is belefér!

Ha már egyébként is főtt krumplit akar enni, akkor az a pici vaj, amit elfogyaszt azzal, hogy belemártja a krumplit, és akkor remélhetőleg nem fullad meg tőle!

Ezzel még nem fogja tönkre-tenni a fogyókúráját!

2013. jan. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Nem az ára miatt enném a krumplit,hanem mert szeretem és a csirkemellet már unom.
2013. jan. 10. 15:25
 13/25 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, én vacsira tuti nem ennék szénhidrátot szénhidráttal, meg zsírral. Nem az a lényeg, hogy hány kalóriát tol magába, ennyi erôvel csokitortát is ehetne este, ha nem ebédel....

A minôség sokkal fontosabb a kalóriaszámlálgatásnál.

Szerintem.

2013. jan. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Hát, ez egy érdekes dolog.


A krumpli elég ergya kaja, de baromira finom. Na most akkor mi lesz vele? Hát vagy eszünk mindenféle édességet, krumplit, dőzsölünk.. :) és idővel számolni fogunk a hatásaival, következményekkel.

Vagy alkalomszerűen eszel krumplit, ebben az esetben viszont egészen pontosan mindegy.. egy étkezés nem oszt, nem szoroz, kedves egs.!

2013. jan. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Esetleg párolt brokkoli kevés parmezánnal jó vacsira? vagy inkább a mozzarella?
2013. jan. 10. 15:31
 16/25 anonim ***** válasza:
Jó, akkor legyen a vacsi: párolt brokkoli még melegen összekeverve a hajában főtt, feldarabolt krumplival, és alaposan megszórva egy kis sajttal. Hami-hami!
2013. jan. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Na, látod, kaptál három különféle véleményt :) a legjobb, ha utánanézel, hogy melyik kajának milyen a tápanyagtartalma, migôl mennyi van benne, és összeállítasz egy egészséges étrendet, szem elôtt tartva, hogy sok zöldség, hús és gyümölcs (mértékkel) legyen benne, sok fehérjét és kevés szénhidrátot egyél összességében.

Lehet "durvulni" és kizárni a krumplit, gabonát, tejterméket, és lehet "lazázni" és vajas krumplit enni vacsira. Ahogy érzed, majd meglátod, hogy tudsz-e fogyni a választott módszereddel (és jót tesz-e az egészségednej). Ha nem, akkor vizsgáld felül az étkezési szokásaidat.

És sportolj is valamit.

2013. jan. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
persze a brokkolit a krumpli nélkül gondoltam,csak a sajttal.
2013. jan. 10. 15:40
 19/25 anonim ***** válasza:
Szerintem jó, én parmezánnal enném, az finom :)
2013. jan. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Persze, ha szegény már esetleg hónapok óta kínozza magát a fogyókúrás kajákkal, és most akart egy kicsit elcsábulni a héjában főtt krumplival. Ti pedig még ettől a soványka élvezettől is sikeresen megfosztottátok.

Ugyan mi kárt okozott volna, vagy miért lett volna főbenjáró bűn, ha most az egyszer egy kicsit kényezteti magát, és a következő hetekben, hónapokban változatlanul folytatja a fogyózást.

2013. jan. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!