Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Héjában főtt krumplit ehetek...

Héjában főtt krumplit ehetek diéta alatt?

Figyelt kérdés

2013. jan. 10. 14:12
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Ezt nem tudjuk, mert nem írta. Általánosságban írtuk, amiket írtunk, mindenki a maga meggyôzôdés szerint. de akkor kiegészítem: igen, néhanapján belefér a krumpli, vaj, kenyér vacsira, de általánosságban én vacsorára nem enném, ebédre is ritkán.

Sôt, olyat is mondok, hogy nagy ritkán a csoki is belefér. de ha valaki azt kérdezi, hogy csokit ehetek-e vacsira, akkor aztfogom írni, hogy én nem ennék., mert cukros, zsíros, nem jò.

2013. jan. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
szerintem 1-2 szem (max!) krumpli nem teszi tönkre a diétádat :) én néhanéha petrezselymes krumplit szoktam csinálni ha már unom a rizst meg a párolt zöldséget
2013. jan. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

8-as vagyok!

Érdekes, akkor ezek szerint nem is írtam olyan hülyeséget, mint amennyire le lettem tolva, ill. pontozva!

2013. jan. 11. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Én biztos nem pontoztalak le, letolni meg pláne nem toltalak le. Elmondtam a véleményem, de a tiédet is tiszteletben tartom.
2013. jan. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Gyerekek és versenybírák pontozgatnak..
2013. jan. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!