Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 30 kg fogyás után mindenképpen...

30 kg fogyás után mindenképpen lógni fog a bőröm? Soha nem lehet szép testem már?

Figyelt kérdés

Heti 1 kilónál nem fogynék többet. Mivel tudnám elkerülni a megereszkedett bőrt mindenhol? A melleim már most sincsenek jó formában, pedig még nem is fogytam, azon már csak a plasztika fog segíteni, tudom. Évekbe fog tellni arra is össze spórolni a pénzt. Ezért legalább a karom, hasam, belső combom szeretném ha feszes maradna, mert több műtétre nem lesz pénzem, ezt ne is ajánlja senki.

Olyanok tanácsát várom akik tapasztalatból beszélnek, hogy nektek mi segitett? Torna, krémek-ha igen milyen márka? 21 éves vagyok.


2013. jan. 16. 13:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát, nekem különösebb tapasztalatom még nincs, nem egész 10 kgot fogytam eddig, még kell 40et.. visztont!!!


1. fiatal vagy. 21 évesen még mondhatni könnyen alkalmazkodik a bőröd.. egy idősebb nő/férfi (mondjuk 40 éves) bőre már nem olyan rugalmas.

2. igyál sok vizet. ez is segít feszesen tartani a bőrödet. én egy nap 3 literig meg sem állok, sokszor a 4 is lemegy..

3. mozogj.. a mozgás a bőrnek is jót tesz, szintén feszesebb lesz tőle..


de egyébként, ha viszonylag lassan fogysz, akkor nem lesz gond.. ha heti 2-3 kilókat akarnál fogyni, hosszútávon, már elképzelhetőbb hogy baja legyen a bőrödnek.. ha csak 1 kg, akkor nem lesz gáz, főleg ha a fentieket betartod. :)


az meg hogy valamilyen feszesítő krémet használsz-e, már rajtad múlik, azt én nem tudok ajánlani, majd más talán fog... :) de azt tudnod kell hogy ezek abban segítenek hogy könnyebben alkalmazkodjon a bőr, rugalmasabb legyen, a lógó striás bőrt már nem hozza helyre.. :) Sok sikert!

2013. jan. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
Ha heti 3 szor kondi tobbi nap meg otthon egy kis torna hasazas v egyebek 1 ora seta v 1 ora futas ahogy birod es rendes kajak akkor sikerulni fog es nem fog logni a borod max egy nagyon kicsit de tornaval mindent helyre lehet hozni
2013. jan. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 poiu ***** válasza:
54%
Én 20 kilót fogytam 60 évesen, átlag 10 naponta 1 kilót és nem semmi nem látszik a bőrömön. (Fiú vagyok, nem kenem magam :-). Elkezdtem sportolni, lehet, hogy ez segített. De talán fontosabb a fokozatosság.
2013. jan. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%

Nem feltétlen fog lógni a bőröd!

Sokan azt hiszik, ha valaki 10-70 kilót ledob, a bokájáig ér majd, de nem!

Lehet nem lesz a legszebb, legfeszesebb, mintha mi sem történt volna, ez tény, de nem kell annyira parázni!

70 kilót fogyott egy ismerősöm, ahhoz képest csudiszép a bőre!

Egy másik 40 kilótól szabadult meg, elég rövid időn belül, de semmi baja a bőrének!

Sportolj, szedj szelént, hideg-meleg vizes zuhany, masszírozd, kend valami olajjal az olyan részeket (pl. szőlőmag, nézz utána neten) és nagy gond nem lehet!

Nekem még 30 hátra van, 13-14 lement, eddig nincs baj... :) Ámen!

2013. jan. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
36%

Keress neten képeket, pl.:


[link]

2013. jan. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én egy év alatt fogytam 25 kg-t, betartottam amit írt az 1. és nem lóg a bőröm. Szóval ésszel és nem lesz baj! :)
2013. jan. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
88%

Ez egyéni adottságoktól is függhet, szóval amit leírok, nehogy biztosra vedd magadra nézve.

24 vagyok, másfél év alatt leadtam 25-30 kg-ot. De egész kicsi korom óta megvolt (arányaiban) ez a súlyfeleslegem. Egy kicsit laza a bőr a hasamon, még reménykedek, hogy valamit javul, de különben tűrhető, műtétet biztos nem vállalnék emiatt. A combom azóta tetszik jobban, hogy elkezdtem kocogni (még 10-15 kg plusszal). Egy-két hónap után már tök más formája volt. Sőt, mondjuk úgy, hogy lett formája végre.

Krémmel egyszer tettem kísérletet, kimondottan feszesítő volt, egy hónapig használtam. Hát, kb. olyan hatása volt, mint egy jobb minőségű testápolónak, tehát puhább bőr, de feszesebb nemigen lett. Ezekben a dolgokban nem hiszek. Bár most babaolajjal kenem néha, ha eszembe jut, de azt csak a lelkem megnyugtatására. :)


Tanács: sok folyadék, sok mozgás (aerob + súlyzós), lassú fogyás, és türelmesnek lenni. És a lassú fogyás közben találj egy olyan célt a mozgásban, ami a fogyáson túlmutat. Akkor nem fogod abbahagyni a célsúlynál sem.

2013. jan. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!