Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kevésbé lesz hatásos a szálkás...

Nikozia12 kérdése:

Kevésbé lesz hatásos a szálkásító diéta ha vega vagyok?

Figyelt kérdés
Lassan egy éve diétázom,szépen alakul minden. Az utolsó 2-3 kilótól viszont nem tudok megszabadulni.Főleg comb területen.Remélem a szálkásító diéta megadja az utolsó lökést. Esetleg valaki tud segíteni egy étrenddel vegáknak..mert én nem találtam. Előre is köszönöm.

2013. jan. 17. 02:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Régen lacto-ovo vegaként csináltam hasonlót, de nem volt a legkellemesebb dolog.Lement az utolsó 5 kiló és rájöttem hogy egyáltalán nem egészséges ez az étrend (sok tojás, gusztustalan).Visszaszedtem 4et , Vegan lettem, felszedtem még 3-at és mostanra lement 6 egészséges módon.Ha szálkásító diétát használsz egyszer az életben tuti vissza fog ütni és feljön az amit leadtál vele.A szokásos binge purge ciklus.Szimplán egyél egészségesen, sok CH, kevés zsír és bam, kalóriamegvonás nélkül is le tudsz fogyni.A microtápanyagok is fontosak nem csak a macro amivel mindenki el van szállva, a szálkásító diéta brutálisan vitaminhiányos.
2013. jan. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Úgy érzem ez a pár kiló már soha nem fog lemenni! ha folytatom a diétámat amivel eddig fogytam és ugyanúgy mozgok akkor szépen lassan(kurv@ lassan-.-') lemegy vagy ez már így marad?
2013. jan. 17. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!