Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Napi rendszerességgel edzem,...

Napi rendszerességgel edzem, egyik nap míg futok másnap konditeremben edzek bizonyos súlycsoportokra. Napi 3x étkezem ugyanazon időpontokban, még sem sikerül leadni a kilókat és tegnap még meg is kaptam hogy híztam. Mit kellene tennem, ennem?

Figyelt kérdés
...

2013. jan. 27. 17:12
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

a rizs az hizlal? mert eszem a konzerves csemegekukoricát magában az elég szerény :O a rizs kiegészíti és úgy érezném is hogy ennék valamit:)

hal az jól hangzik, hisz nagy horgász a család van dögivel. de még sem ehettem minden nap. Még valami?

Reggelit mire cseréljem?

2013. jan. 27. 18:14
 12/15 A kérdező kommentje:

"grillezett, főtt húsok (csirkemell lenne a legjobb), panírt felejtsd el. sovány túró, sovány sajtok, tonhal konzerv saját lében. gomba. ezek jó fehérjeforrások. egyél még olajos magvakat esetleg (1-1 marékkal csak) és sok zöldséget, mértékkel gyümölcsöt. fehérlisztes cuccokat cseréld teljes kiőrlésűre vagy zabpehelyre."


Ez elég konkrét, köszönöm. ebből már igen igen tudok válogatni kedvemre:)

köszönöm a többieknek is.


csak egy kérdésem maradt még. Emlegetitek itt a zöldségeket. de fejben addig jutottam, hogy tapsi hapsi eszi a répát :O még is hogy képzeljem el ezt?

2013. jan. 27. 18:18
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

úgy, ahogy tapsi hapsi :)


nyersen is eheted a zöldségeket (sárgarépa, saláták, karalábé stb.), de ha úgy jobban szereted, megpárolhatod őket egy kis vízben, vagy kevés olívaolajon. mellé eszel egy szelet húst és kész is van egy étkezés.

2013. jan. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
reggelire mehet vmilyen sovány sajt, túró, natúr joghurt teljes kiőrlésű kenyérrel vagy zabpehellyel, hozzá paprika, paradicsom, hagyma stb.
2013. jan. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

...


Táplálkozási ismeretek teljes kavalkádja.


Vagy hiánya?


A disznók is a kukoricától híznak, miért lenne szerény? :)

A rizs tömény keményítő forrás. Ugye milyen sokat hallani, hogy a rizs meg a kenyér mennyire fogyókúrások?

2013. jan. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!