Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 15 éves lány Norbi update-ezhet?

15 éves lány Norbi update-ezhet?

Figyelt kérdés
59 kiló vagyok, ami nem sok, csak sok rajtam a zsír.. 160 cm vagyok. Nem rég hagytam abba a 90 napos diétát, végig csináltam, és 20 kilót fogytam.. Tudom hogy nem volt egészséges, már nem kezdenék bele :( de egyik barátnőm anyukája javasolta,aki orvos.. tehát nem értem.. na mindegy. Most szeretnék életmódot váltani. Tornázom Rubint Rékára, hogy szállkásodjak, járok néha futni, és sokat gyaloglok. Norbi diétára gondoltam, de nekem ez olyan kemény :S reggelről mindíg gyümölcsöt eszek, meg gyümölcslevet iszok, ebédre Az updateban meg már nem lehet enni szénhidrátot... így meg nagyon kevés kalóriát viszek be.. Pl eszek 10dkg sonkát, meg 3szelet puffasztott rizst ebédre... aztán uzsonnára joghurtot, vacsorára sonka + puff.rizs megint... így kevés. Én olyan diétát akarok hogy: reggel:gyümölcsök,gyümölcslé, délben eszek azt ami van, tehát ha főzelék hússal akkor azt, ha rakott krumpli akkor azt, délután eszek gyümölcsös joghurtot (norbinál ezt sem lehet:S de mindig reggel szédülök a vércukorszintem miatt,nem veszek magamhoz cukrot,és azért:S) estére meg valami tojás,sonka,virsli,kefír.... valami ilyesmi. mert imádom a műzliszeletet, ő nála azt sem ehetek :S és félek h most alacsony a ch bevitel mondjuk ha norbizok 2 hónapig, utánna ha többet eszek, hizok :S adjatok tanácsot!köszönöm!
2009. szept. 4. 09:35
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

a Norbi Update-nek pont az a lényege, hogy el kell felejteni ezt a hozzáállást, hogy "2 hónapig Norbizok", ez egy teljes életmódváltást igényel.

ez nem fogyókúra, hanem egy életmód.

semmit sem kell megvonni magadtól.

de lehet szénhidrátot enni, főleg az elején.

reggelire ehetsz bármit szinte, de ne azzal teljen meg a gyomrod. :) müzliszeletet is ehetsz, a Cerbona árul update 2es-eket.

sok sikert!

2009. szept. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%

szia, bár én egy dagadt nő vagyok, de Te egy fejlődő szervezet...

Írj a Norbi honlapjára, válaszolni fognak mit csinálj.

Szerintem mindent lehet enni, pl.: reggelizz rendesen, igyál kakaót is nyugodtan, ebédelj rendesen, este meg amit ennél, próbáld liszt cukor nélkül...

régen, amikor még gyerek voltam, az olyan 30éve (jesszus) nem voltak kövér gyerekek. Pedig volt reggeli tízórai, ebéd uzsonna, vacsora. Elgondolkodtató, pedig akkoriban zsírral főztek. Biztosan sokat számít a rendszeresség, (megfigyelheted azoknál az öregeknél, akik megélik a 80-85 évet, pontban délben esznek és mindent időre csinálnak... időben kelnek, fekszenek, esznek stb. Mint a kisbabáknál. Amíg anya figyel rá, hogy kiméri a kaját, vagys szoptat és időre, nem hízik meg a baba. Attól kezdve, hogy nincs korlát, tehát eljön a keksz, csoki, chips, kóla öröme, vége... szóval én így szülés után küzdök, de nem könnyű. Nem konkrét segítség volt, csak elmélet. Mivel annyi idős vagy mint a nagy fiam, féltelek, nehogy átess a ló túloldalára.

2009. szept. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%

"Tudom hogy nem volt egészséges, már nem kezdenék bele :( de egyik barátnőm anyukája javasolta,aki orvos."


Picikém az orvosok nem értenek hozzá. Legközelebb mielőtt belevágsz keress rá a neten.

Ajánlom figyelmedbe az Új diéta lapot ami a dietetikusok szaklapja.

Én szakmailag nem javaslom a Norbit sem. De a te életed úgy is.

Diet.

2009. szept. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%
nem kéne. ez még nem a végleges alakod.
2009. szept. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
63%

15 évesen nagyon nem kellene sem "90 napos diétáznod", sem "Norbiznod", sem "Rubint Rékáznod", sem "szálkásítanod", egyáltalán fogyókúráznod sem...


Nagyon fontos lenne, hogy ebben a fontos időszakban, amikor az egész tested, hormonrendszered kifejlődik, megkapja a szervezeted a szükséges vitaminokat, tápanyagokat!!!


Egyél sok zöldséget, gyümölcsöt és sok húst, tejtermékeket!


Menj sokat kirándulni, kerékpározni, úszni, futni, ennyi bőven elég a testmozgásból a korodhoz mérten.


Felejtsd el ezt a sok baromságot és élj egészségesen! :D

2009. szept. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én éppen ma tornásztam az egyik dvd-re 13 éves vagyok és az elején mintha azt hallottam volna hogy azt mondja:

NINCS KÓRHOZ KÖTVE

2011. febr. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
kórhoz tuti nincs kötve!:) tanulj már meg írni!:)
2011. júl. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Emzeeperix ***** válasza:
A Norbi-féle módszer pontosan arról szól, hogy élj egészségesen. Egyél mindent, amire szükséged van, és mozogj sokat (nem erőltetve, hanem ami jól esik!) És abban csak egyet tudok érteni Norbival, hogy a finomított cukor és a finomított liszt nem természetes, ezért nem is egészséges fogyasztani senkinek. Ezzel együtt ezek is megengedettek, azzal a kikötéssel, hogy legkésőbb 12-ig, mert akkor még jobban le tudja bontani a szervezet. Amúgy, amiket leírtál, szinte mind megfelelő - reggel bármilyen édes gyümölcs, krumplit lehet du. 3-ig, a gyümölcsjoghurt a hozzáadott cukor miatt nem jó, de ha pl. elkészíted magadnak cukor nélkül vagy nyírfacukorral (én a joghurtot Steviával szoktam édesíteni), akkor az is jó. Estére is jó a tojás, a hús (zsírszegény vagy közepesen zsíros, és persze jobb, ha nincsenek hozzáadva mesterséges ízfokozók), a kefir, a tejtermékek. Szerintem olvasd el az első két könyvét (Norbi titok, és Norbi a 2. titok), azokból bővebb képet kapsz a módszerről. Ne olyanok véleményére hallgass, akik nem is ismerik a módszert.
2011. aug. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!