Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » SEGÍTSÉG! 14 kilót sikerült...

SEGÍTSÉG! 14 kilót sikerült leadnom, most viszont jönnek vissza a kilók, annak ellenére, hogy folytatom a diétát. Miért?

Figyelt kérdés

Szeptember végétől december végéig sikerül leadnom 14 kilót.73 kilóról lefogytam 59-re. Egy szigorú kalóriaszámlálós diétával. Napi 700 kalóriát vittem be. Az ünnepek alatt három hétre felfüggesztettem a diétát, akkor vissza jött három kiló. Január elején újra kezdtem de már több kalóriával, és heti háromszor elmegyek sífutógépezni. Ennek ellenére mostanra további két kilót híztam.

19 éves lány vagyok és 162cm



2013. febr. 15. 09:49
1 2
 11/11 anonim válasza:
hakiövöd a tejtermékeket de leges leginkább a tejet, csodákra lehetsz képes, én mondjuk kenyeret se eszem, egyáltalán sokkal energikusabb vagyok mindkettő nélkül (tej és kenyér)
2013. febr. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!