Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudnék szépen fogyni?

Hogy tudnék szépen fogyni?

Figyelt kérdés

160 cm körül vagyok, jelenleg 74 kg. Már leadtam 14 kg-ot 1 év alatt.


Sajnos nem nagyon látok változást, bár igaz, a régi ruháim ismét jók, de még mindig széles a csipőm, nagy a hasam, stb...


Mennyire tudnék szépen fogyni, ha:

-Heti kétszer táncra járok (az egyik lassabb ritmusú, érzelmes tánc, a másik ütemesebb)

-heti egyszer rendeznek salsa bulit, oda is eljárok, az is aktiv mozgás

-ha otthon sportolok, pl rubint réka dvd-jére?


Az étrendemen már változtattam, de sajnos mostanára koplalásba ment át :s


Nem kivánom úgy az ételt...


2013. febr. 16. 04:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Őszintén, Te is érzed hogy nem jó ez, ugye?


A mozgásod megvan, tegyük fel bár az egész testet megdolgozó erősítés lehetne heti 3 alkalommal - és mellé tánc és egyéb szórakozás kiegészítésnek. Ilyen erősítő edzésnek inkább ajánlom a bodyrock TV, insanity edzéseket mint Rékát.


De ez a koplalás jellegű dolog az egészet tönkre fogja tenni. Nehéz elfogadni, de nem attól fogysz, hogy keveset eszel! Attól fogysz, hogy jó minőségű ételt eszel, ami nem okoz kóros zsírlerakódást. Tehát minőség, nem a mennyiség meghatározó. Így el tudod kerülni a koplalást, újra kívánhatod az ételt.. vissza kell térned evésileg a normális mennyiséghez.

2013. febr. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!