Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mai ételbevitelem: 1 alma,3...

Mai ételbevitelem: 1 alma,3 db háztartási keksz,1 narancs,1 adag karfiolleves,1 bögre (2dl) zabpehely mazsolával és 1,5%-os tejjel. Ez sok egy 16 éves 55 kg-os 177 cm-es lánynak? A barátnőm szerint sok.

Figyelt kérdés

2013. febr. 20. 22:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőid rondák, kövérek és irigyek. Ez az én tippem.
2013. febr. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Bocs, egyesszám, elnéztem. Barátnőd.


Inkább kevés, fehérjében különösen.

2013. febr. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez így összesen 470 kcal, (16g fehérje, 80g ch, 11g zsír)

Több mint valószínű, hogy egy beteg veréb is többet eszik egy nap ennél.

Számold ki a napi kcal keretedet:

[link]

És itt vezesd az elfogyasztott ételeket:

[link]

2013. febr. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
41%

Ez nem étkezés.

Keksz, zabpehely és tej? Ne viccelj már..

2013. febr. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez egy f.s!Hol a hús, a zöldség?Keksz, zabpehely?Ne viccelj már!A barátnőd meg egy idióta!
2013. febr. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem olyan rossz amit ettél,nehogy már 3db kekszen igy fennakadjon vki.. nem egy kilót ettél belöle. Az viszont tény hogy fehér húst tehetnél az étkezéseidbe mert az kell. Leves narancs alma rendben van,inkább egyél ha tudsz pl párolt zöldséget ami nagyon finom mondjuk halacskával (haluci haluci haluciii) :D A barátnőd esetleg nem egy kövér disznó? Vagy ragyás? :D
2013. márc. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem az a lényeg, hogy 3 darab keksz vagy fél kiló, hanem hogy étel helyett szemetet eszik. Ki fizeti majd az egészségügyi költségeit, mert jelenleg úgy tudom ez közösből megy, a tőlem is levont pénzből.
2013. márc. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

:) harcmuves te igencsak kötekedős vagy

szerintem vékony vagy a magasságodhoz képest és ez a kaja,amit leírtál igencsak kevés és hiányos

2014. márc. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!