Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha mostanában...

Mit tegyek, ha mostanában éjszaka felkelek, és kimegyek enni. Diétázom pár hete, próbálok szénhidrát szegényen étkezni, vacsorázok is, de csak módjával . éjszaka meg éhes vagyok, mit csináljak?

Figyelt kérdés
2013. febr. 27. 16:59
 1/7 anonim ***** válasza:
aludj
2013. febr. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Hogy , ha iszol egy pár pohár vizet szerintem az egy picit telítettebb érzést fog adni , ha ez nem megy akkor nem tudom vagy csak egyszerűen fogd vissza magad és nem menj ki enni.
2013. febr. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kelj fel, igyál 1-2 pohár csapvizet, feküdj vissza és aludj egy jót reggelig. Vacsorázz bőségesen salátát, zöldséget, egy kis fehérjét és nem leszel éhes.
2013. febr. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mit eszel és mennyit, illetve mik a paramétereid (kor, súly, magasság)? Simán lehet, hogy nem eszel eleget, vagy nem mindenből eleget, de ezt így vakon nem tudom megmondani, az tuti.


Ha eddig szénhidrátban gazdagon étkeztél, s hirtelen gyakorlatilag üldözöd őket, az se jó... Legalábbis gondolom, nem áll át az ember hipphopp, illetve kell is szénhidrát, csak jóval kevesebb, mint ami a normál táplálkozásban van s ugye nem mindegy, milyen.

2013. febr. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ki találta ki, hogy a víz elmulasztja az éhséget, nem tudom, de vagy érdekesen műkodik a teste, vagy nem volt még igazán éhes.

Én hallgatnék a testemre s elgondolkodnék, nincs-e hiánya valamiből.

2013. febr. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
37 éves 158 cm magas,és jelenleg 70 kg vagyok.
2013. febr. 28. 15:29
 7/7 anonim ***** válasza:
Lefekvés előtt 3 órával vacsizz lightosat. Ha nagyon kajás vagy, igyál édesítős, citromleves teát, én vörösáfonyás teát iszok és nagyon finom... Amúgy főleg diéta első hetében én is nehezen bírom az estéket, de nincs mit tenni, előbb lefekszek - akkor előbb lesz itt a reggel meg a kaja.
2013. márc. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!