Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a kakaóról...

Mit gondoltok a kakaóról fogyókúra alatt?

Figyelt kérdés

Mármint azon túl jutva, hogy a tej bocinövelő és tele van növekedést serkentő hormonnal stb stb. Ezt én értem, de ha ettől eltekintünk, elméletben lehet-e fogyasztani holland keserű kakaóporral és édesítővel, akár nyírfacukorral készült kakaót?

Ha már itt tartunk melyik a jobb, az édesítő vagy a nyírfa cukor?


2013. márc. 4. 11:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

10g kakaopor ~35kcal zsir es ch

2dl tej ~100kcal zsir es ch

25g nyirfacukor ~60kcal ch

edesitobol figyelni kel mert van amelyik ua mint a sima cukor.. de van olyan ami null kalorias...

2013. márc. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem mértékkel nyugodtan ihatsz, nem kell mindenről lemondani, amit szeretsz!
2013. márc. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nem szeretem, soha nem is szerettem. De tudjátok milyen az ember, amit nem lehet, azt akarja, az nem számít, hogy amikor lehetett akkor nem kellett. :( Nahát ez rám nagyon igaz.

Soha egy dl tejet nem bírtak belém erőszakolni a szüleim, mikor felnőttem sem kellett. Persze, most, hogy nem ihatok egyből kívánatos lett. Néha a pityem szakadna le érte.

2013. márc. 4. 12:08
 4/11 mantis religiosa ***** válasza:
Én a fogyókúrám alatt, és azóta is cikóriakávés tejet iszok inkább. Segíti a zsirégetést, csökkenti a vércukorszintet, és más előnyös élettani hatásai vannak. Azóta évente csak 3-4 alkalommal iszok kakaót. Próbáld ki Te is, szerintem ízleni fog!
2013. márc. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 mantis religiosa ***** válasza:
Mid akar leszakadni?
2013. márc. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Ki is próbálom. Mert soha nem szerettem, de ugye a tejet és a kakaót sem. :)

Olyan nevetségesnek érzem magam ezzel az ízlés dologgal.

Köszönöm.

2013. márc. 4. 12:13
 7/11 A kérdező kommentje:

Bocsi, tényleg elírtam: a pittyem akar leszakadni érte.

Tájszólás, felénk így nevezik az ajkakat.

[link]

2013. márc. 4. 12:17
 8/11 mantis religiosa ***** válasza:

Köszönöm a felvilágosítást, Én hajdúsági vagyok, erre felé nem hallottam még ezt a kifejezést.


Egyébként magában is ihatod tej nélkül, akár babkávé helyett is.

2013. márc. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nahát, ezt a szólást megjegyzem :D Poénos, én sem ismertem :)


Én sem javaslom a normál tejet, több szempontból sem. Sok felnőtt meg sem tudja emészteni, hisz nem normális dolog számunkra a tejfogyasztás felnőtt korban. A bolti tej eleve rosszabb, mint a házi...

Ha csak megkívántad és nem akarsz valami sokat inni, a drágább és szerintem sokkal, sokkal finomabb "tejeket" is használhatod, kókusz, mandula :)

A mesterséges édesítőket meg nem enném, inkább a természeteseket, de azokat sem ismerem, én kis mézet szoktam használni.

2013. márc. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
énis fogyókurázok,és délelőttönként azt eszem,iszom amit megkivánok igy belefér egy túrórudi,kakaó,vagy csoki is,délután pedig már kimondottan diétás kaják abbol is kis adag,igy is eredményes a fogyás:)
2013. márc. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!