Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van akinek diétával sem...

Van akinek diétával sem sikerült fogynia?

Figyelt kérdés

A mozgáson túl.

?



2013. márc. 4. 12:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Esetleg akkor, ha átesik a polgár a ló túlfelére, és egy olyan diétába kezd bele, amit nem tud végig csinálni, illetve ha végig is csinálja vért ízzadva, oda lesz az eredmény, ahogy vissza tér a régi étrendjéhez.

És épp emiatt nem hiszek egyik itt az oldalon felsorolt diétában sem. Egyszerűen le kell tenni a szr kajákat, be kell iktatni egyfajta rendszerességet és meg lesz az eredménye.

2013. márc. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát nekem nincs meg sajnos..

Pedig már több éve nem eszem sz.r kajákat, csak egészséges ételeket, mégis minden télen rakódik rám és egyre lehetetlenebbnek tűnik ledolgozni..

2013. márc. 4. 13:24
 3/4 anonim ***** válasza:

Azt hiszem, mindannyian látunk embereket, akiknek a kalóriabevitele, sőt az étkezésének minősége, "egészségessége" sincs összhangban az adott személy tömegével. Néha kissé kiakadok az egységsugarú kalóriaszámlálósokon (ezt úgy értem, hogy a kalóriaszámlálósok kevésbé normális fajtáján, a jobbakkal nyilván nincs bajom, miért lenne), akik szerint ha ennyivel kevesebbet eszel, akkor havonta ennyi kilót fogysz és kész. Ez nem mindenkinél ilyen egyszerű. Az én szervezetem pl. stagnálni szeret, szerintem képtelen lennék egy kilót hízni egy hónap alatt, de ha durván leviszem a kalóriabevitelt, az sem igazán érdekli. Most életmódot váltottam és szerintem sokkal jobban és jóval kevesebbet eszem, mozgok is, bár az még nem az igazi, de különösebb változás még nincs. Még jó, hogy finomakat eszem és mindig jóllakom velük, lemondás pedig semmi nincs. Persze 2 hét semmi, még beindulhat, de amikor SOKKAL többet ettem, igencsak szénhidrátgazdagon, télen még mozgásszegény életmóddal is, akkor sem híztam az utóbbi évben soha semmit. Egyszer pedig, amikor nem fogyás céljából böjtöltem pár napot, az sem okozott semminemű fennakadást testem súlytartásában, pedig előtte sem lehettem kiszáradva, igaz, előtte kevesebbet ettem és lehet, hogy lelassult az anyagcserém, de ennyire? De pár napból még nem vonok le mély következtetéseket, az nem sok.

A nagyon extrém dolgok vagy erős motiváció hat, bár nem vagyok benne biztos, hogy zsírból ment le több anno s különben is visszaszedtem, mikor megszűntek a durva körülmények vagy elfogyott a lendület. Most már nem lenne ilyen, csak el kéne indulni a folyamatnak.

Nehéz dolgok ezek :( Akik kihagynak egy étkezést és máris meglátszik rajtuk, azok valószínűleg nem értik.


Elragadtattam magam, ugye?

2013. márc. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem ragadtattad el magad!:) Nagyon köszönöm a válaszod!:)

Nekem sajnos minden évben ez van, hogy heti 5x 1 órát mozgok, ami torna, kocogás, úszás, súlyzós edzés... a kajám teljesen rendben van, de minden télen szedek fel, egyszerűen visszajön ha mozgok, ha nem...ugyanaz az eredmény..komolyan mondom úgy érzem magam 28 évesen, mint egy 40-es.. dög fáradt vagyok, szét akarok esni minden nap, konkrétan idén télen a tüdőm ment majdnem gajra, szedek vitaminokat, multi-és darabosat de nem elég..

Mások csontsoványra tudnak fogyni pár hónap alatt, nekem meg az az 2-3 kg hónapok alatt megy csak le, bezzeg feljönni már pár nap alatt is képes lenne..

tökre nem értem.. Én képtelen vagyok holt fáradtra nyúzni magam az edzésekkel, mert már holt fáradt vagyok, amikor nekikezdek..

2013. márc. 4. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!