Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek lehet ugy fogyni...

Szerintetek lehet ugy fogyni ha egész nyáron minden reggel el megyek futni?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék fogyni és tudni akarom hogy akor ezzel a modszerel mennyit fogyhatok suli kezdésig.

2013. márc. 4. 16:46
 1/5 anonim válasza:
Lehet fogyni, igen. A mennyit, azt nem tudom, de az étkezés is számít mellette. Édességeket, cukortartalmú dolgokat hagyd el, fehérkenyeret ne, vagy csak keveset, sok friss zöldség, sovány túró, húsok, sok víz.
2013. márc. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
31%
Ez aztán nagy terv... nem akarod mindjárt lefutni a maratont? Sokkal kisebb célokat kellene kitűzni magadnak, mert már ne is haragudj, de iskolás korú vagy, kizárt dolog, hogy te minden egyes reggel felkelsz és kilométereket mész futni nyári szünetben... Mert ehhez drágaságom a "nagyon szeretnék fogyni" édes kevés lesz...
2013. márc. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nyáron? és ilyenkor mit teszel?

Fogyni étrenddel lehet 80 %-ban, 20 % a mozgás kb.

2013. márc. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én tavaly nyáron június végén kezdtem diétázni, reggelente futottam heti 3x. Meló előtt, hajnal 4-kor, mikor még hűvös van, és szinte senki sincs kinn az utcán. Nagyon jó volt frissen menni munkába, sokkal jobban éreztem magam a reggeli edzéstől, feltöltött. A neten keress rá kezdők 5 km-es futóedzéstervére. Nem baj ha eleinte nem megy sok, számítani fog az is, de a lényeg a diétán van. Én amúgy 9 kilót fogytam.
2013. márc. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

HA mellé nem eszel rendesen, akkor nem igazán fogsz fogyni.

Kezdd el most, figyelj a szénhidrát bevitelre, sok hús, zöldség, desszertnek gyümölcs, sós nassnak magvak!

2013. márc. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!